Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 20 наурыздағы N 242
"Қазақ ақпарат агенттiгi" республикалық қазыналық кәсiпорнын құру туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 қазандағы N 1467 қаулысының 8-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi бастаған Қазақстан Республикасы үкiмет делегациясының 1995 жылғы наурызда АҚШ-қа сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 22 маусымдағы N 858 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 251-құжат):
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi бастаған Қазақстан Республикасы үкiмет делегациясының 1995 жылғы наурызда АҚШ-қа сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралардың жоспарында;
реттiк нөмiрi 1, "Инвестициялық бағдарламалар мен жобаларын iске асырылу барысын бұқаралық ақпарат құралдарында насихаттау" деген жолдарда 5-бағандағы "ҚазТАГ" деген сөз "ҚАА" деген сөзбен ауыстырылсын;
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 18.06.2015 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1967 жылғы 27 ақпандағы N 200 өкiмi;
"Қазақ КСР Министрлер Советiнiң жанындағы Ақпарат агенттiгi (ҚазТАГ) туралы ережеге өзгерту енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 11 мамырдағы N 186 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 г. № 242
Во исполнение пункта 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1997 г. N 1467 P971467_ "О создании Республиканского казенного предприятия "Казахское информационное агентство" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 858 P950858_ "О мерах по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе визита правительственной делегации Республики Казахстан во главе с Премьер-Министром Республики Казахстан в США в марте 1995 года" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст.251):
в Плане мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе визита правительственной делегации Республики Казахстан во главе с Премьер-Министром Республики Казахстан в США в марте 1995 года, утвержденном указанным постановлением:
в строках "Освещать в средствах массовой информации ход реализации инвестиционных программ и проектов", порядковый номер 1, в графе 5 слово "КазТАГ" заменить словом "КИА";
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18.06.2015 № 457 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу:
распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 27 февраля 1967 г. N 200;
постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 мая 1990 г. N 186 "О внесении изменения в Положение об информационном агентстве при Совете Министров Казахской ССР (КазТАГ)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан