Тараз қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 30 наурыздағы N 267
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабының 5-тармақшасына, 11-бабының 2-тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Жамбыл облыстық мәслихаты мен Жамбыл облысы әкiмiнiң қаланың шеңберiне Жамбыл, Байзақ аудандары жерлерiнiң ауданы 1383 гектар бөлiктерiн қосу арқылы Тараз қаласының шекарасын өзгерту туралы бiрлескен шешiмi мақұлдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об изменении границ города Тараза
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 1998 г. N 267
В соответствии с подпунктом 5 статьи 10, подпунктом 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 г. Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Одобрить совместное решение Жамбылского областного маслихата и акима Жамбылской области об изменении границ города Тараза, включив в гордскую черту части земель Жамбылского, Байзакского районов площадью 1383 гектара.
Премьер-Министр
Республики Казахстан