Антуан Биденiң адвокаттық қызметтерiне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 31 наурыздағы N 271
Қазақстан Республикасының француз банктерiндегi шоттарының тұтқындалуына байланысты Париж Сауда Сотындағы сот процесiн табысты аяқтау мақсатында және 1997 жылғы 8 қазанда Қазақстан Республикасының Үкiметi мен адвокат Антуан Биденiң арасында қол қойылған шартқа сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған резерв қоры қаражатының есебiнен көрсеткен қызметi үшiн Антуан Бидеге алдағы шығыстар мен қаламақының есебiнен жалпы сомасы 9 000 (тоғыз мың) АҚШ долларына бара-бар аванс төлеудi жүргiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об оплате адвокатских услуг Антуана Биде
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1998 г. № 271
В целях успешного завершения судебного процесса в Парижском Торговом Суде в связи с арестом счетов Республики Казахстан во французских банках и в соответствии с подписанным договором между Правительством Республики Казахстан и адвокатом Антуаном Биде от 6 октября 1997 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Министерству финансов Республики Казахстан произвести оплату аванса в счет будущих расходов и гонорара на общую сумму, эквивалентную 9 000 (девять тысяч) долларов США, адвокату Антуану Биде за оказанные услуги за счет средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан на 1998 год.
Премьер-Министр
Республики Казахстан