Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N 1237 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 6 сәуiрдегi N 287
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Жердi суландыру және дренаж жүйелерiн жетiлдiру жобасы бойынша Қазақстан Республикасы мен Халықаралық Қайта құру және Даму Банкi арасындағы Займ туралы келiсiмнiң күшiне енуiне арналған шарттарды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 қазандағы N  1237  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
7-тармақтағы "Қаржы министрлiгiнiң жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет" деген сөздер "Қаржы министрлiгiнiң Сырттан қарыз алу жөнiндегi комитет" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескерту. 1,2,3-абзацтарын қоспағанда күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2005.06.03. N  557  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 1237
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 1998 г. N 287
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 1996 г. N 1237 P961237_  "О мерах по реализации условий для вступления в силу Соглашения о займе между Республикой Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития по Проекту усовершенствования ирригационной и дренажной систем" следующие изменения:
в пункте 7 слова "Комитету по использованию иностранного капитала при Министерстве финансов" заменить словами "Комитету по внешнему заимствованию Министерства финансов". <*>
Сноска. Постановление утратило силу, за исключением абзацев первого, второго и третьего - постановлением Правительства РК от 1 июня 205 г. N 547  .
Премьер-Министр
Республики Казахстан