Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 10 сәуiрдегi N 317. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.21. N 1433 қаулысымен. ~P991433
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 10 қазандағы
N 3655
U973655_
Жарлығын жүзеге асыру мәселелерi туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551
P971551_
қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 2-қосымшасындағы " Энергетика, индустрия
және саудаминi" деген жолдағы "248" деген сан "270" деген санмен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1998 г. N 317 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 сентября 1999 г. N 1433 ~P991433
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. № 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. № 3655" следующее изменение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
по строке "Минэнергетики, индустрии и торговли" цифру "248" заменить цифрой "270".
Премьер-Министр
Республики Казахстан