Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 17 сәуiрдегi N 347
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
"Реформаларды тереңдету және Қазақстан Республикасының уран өнеркәсiбi мен атом энергиясын одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 қарашадағы N 1430 P961430_ қаулысында:
1-тармақтың алтыншы абзацындағы "Қазатомөнеркәсiбi" акционерлiк қоғамының басқармасын, Өскемен қаласында орналастыру туралы ұсынысқа келiсiм берiлсiн" деген сөздер алынып тасталсын;
"Қазатомөнеркәсiп" Ұлттық атом компаниясының мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 шiлдедегi N 1148 P971148_ қаулысында:
1-тармақтың алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазатомөнеркәсiп" Ұлттық атом компаниясы" жабық үлгiдегi акционерлiк қоғамының басқармасын Алматы қаласында орналастыру туралы ұсынысқа келiсiм берiлсiн және Компанияны Алматы қаласында қажеттi қызметтiк үй-жайлармен қамтамасыз етсiн";
"Уран өнiмiнiң экспортын реттеудiң кейбiр мәселелерi туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 ақпандағы N 130
P980130_
қаулысында:
4-тармақтың үшiншi абзацындағы "он үшiншi" деген сөз "жетiншi"
деген сөзбен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 1998 г. N 347
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 1996 г. N 1430 P961430_ "О мерах по углублению реформ и дальнейшему развитию урановой промышленности и атомной энергетики Республики Казахстан":
в абзаце шестом пункта 1 слова "согласиться с предложением о размещении правления акционерного общества "Казатомпром" в городе Усть-Каменогорске" исключить;
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1997 г. N 1148 P971148_ "Вопросы Национальной атомной компании "Казатомпром":
абзац шестой пункта 1 изложить в следующей редакции:
"согласиться с предложением о размещении правления акционерного общества закрытого типа "Национальная атомная компания "Казатомпром" в городе Алматы и обеспечить Компанию необходимыми служебными помещениями в городе Алматы";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 1998 г. N 130 P980130_ "О некоторых вопросах регулирования экспорта урановой продукции":
в абзаце третьем пункта 4 слово "тринадцатый" заменить словом "седьмой".
Премьер-Министр
Республики Казахстан