Республикалық балалар сауықтыру-оңалту орталығын қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 сәуiрдегi N 356
"Финтракс" фирмасымен Алматы қаласында Республикалық балалар сауықтыру-оңалту орталығын салу келiсiм-шарты бойынша мiндеттемелердi орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Республикалық балалар сауықтыру-оңалту орталығын салу келiсiм-шарты бойынша Қазақстан Республикасының негiзгi борышын өтеуге Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылға арналған резерв қорынан Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiне 115485 (бiр жүз он бес мың төрт жүз сексен бес) АҚШ долларына баламды сомада қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгi 1998 жылға арналған республикалық бюджетте "Денсаулық сақтау" 05 функционалдық тобы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен Республикалық балалар сауықтыру-оңалту орталығын салу келiсiм-шарты бойынша 1238929 (бiр миллион екi жүз отыз сегiз мың тоғыз жүз жиырма тоғыз) АҚШ долларына баламды сомада сақтандыру төлемдерiн, Түрiк Эксимбанкi мен аралық банктiң операциялық баждарын, ҚҚС төлеу жөнiндегi шығыстарды және кеден баждарын төлесiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О финансировании Республиканского детского оздоровительно-реабилитационного центра
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 г. N 356
В целях выполнения обязательств по контракту с фирмой "Финтрако" на строительство Республиканского детского оздоровительно-реабилитационного центра в г. Алматы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан из резервного фонда Правительства Республики Казахстан на 1998 год средства в сумме, эквивалентной 115485 (сто пятнадцать тысяч четыреста восемьдесят пять) долларов США, на погашение основного долга Республики Казахстан по контракту на строительство Республиканского детского оздоровительно-реабилитационного центра.
2. Министерству образования, культуры и здравоохранения Республики Казахстан произвести оплату страховых выплат, операционных пошлин Турецкого Эксимбанка и промежуточного банка, расходов по оплате НДС и таможенных пошлин по контракту на строительство Республиканского детского оздоровительно-реабилитационного центра в сумме, эквивалентной 1238929 (один миллион двести тридцать восемь тысяч девятьсот двадцать девять) долларов США, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1998 год по функциональной группе 05 "Здравоохранение".
Премьер-Министр
Республики Казахстан