Петропавл қаласының машина жасау кешенi кәсiпорындарына 1995 жылы берiлген директивтiк несиелер бойынша мiндеттемелердi тоқтату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 21 сәуiрдегi N 371
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен мына: "Петропавл ауыр машина жасау зауыты", "Зиксто", "Атқару тетiктерi зауыты", "Киров атындағы зауыт", "Петропавл электроқшаулау материалдары зауыты" акционерлiк қоғамдарының директивтiк несиелердi пайдаланғаны үшiн республикалық
бюджеттiң алдындағы сыйақыларды (мүдделердi) өтеу бөлiгiнде 1995 жылғы
несиелiк шарттар бойынша мiндеттемелерiн тоқтату туралы мәселенi
шешсiн.
2. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О прекращении обязательств по директивным кредитам, выданным в 1995 году предприятиям машиностроительного комплекса г. Петропавловска
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 г. N 371
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке решить вопрос о прекращении обязательств по кредитным договорам 1995 года следующих акционерных обществ: "Петропавловский завод тяжелого машиностроения", "ЗИКСТО","Завод исполнительных механизмов", "Завод имени Кирова", "Петропавловский завод электроизоляционных материалов" в части погашения вознаграждений (интересов) за пользование директивными кредитами перед республиканским бюджетом.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан