"Хабар агенттiгi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны қызметiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 22 сәуiрдегi N 380
ҚРТ жабық акционерлiк қоғамы теледидары (Ресей) мен "Хабар" агенттiгi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны "Хабар" радиосының бағдарламаларын беру жөнiндегi мемлекеттiк тапсырысты орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi:
мемлекеттiк тапсырыс бойынша өнiмдердiң (жұмыстардың, қызмет көрсетулерiнiң) жарнамасын қоса алғанда, жалпы мемлекеттiк және аймақтық бағдарламаларды таратудың бар шарттарын сақтай отырып, "Хабар" агенттiгi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының "Хабар" радиосы мен "Еуразия+ҚРТ" жабық акционерлiк қоғамының бағдарламаларын таратудың көлемiн айқындасын және олардың тоқтаусыз берiлуiн қамтамасыз етсiн;
"Хабар" агенттiгi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының "Хабар" радиосы мен "Еуразия+ҚРТ" жабық акционерлiк қоғамы бағдарламаларының берiлуiн санкцияландырылмаған тоқтатуды болдырмау жөнiнде қажеттi шаралар қолдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1998 жылы республикалық бюджеттен "Мемлекеттiк телерадиохабарларын беру жөнiндегi байланыс қызметтерiне ақы төлеу" бағдарламасы бойынша "Қазақстан теледидары мен радиосы" республикалық корпорациясы көздеген қаражатты азайтудың есебiнен ҚРТ жабық акционерлiк қоғамы теледидары (Ресей) және "Хабар" агенттiгi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны "Хабар" радиосының бағдарламаларын беру жөнiндегi мемлекеттiк тапсырысты орындау үшiн "Хабар агенттiгi" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына 518 (бесжүз он сегiз) миллион теңге бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Отдельные вопросы деятельности Республиканского государственного предприятия "Агентство "Хабар"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1998 г. № 380
В целях выполнения государственного заказа по трансляции программ телевидения закрытого акционерного общества ОРТ (Россия) и радио "Хабар" Республиканского государственного предприятия "Агентство "Хабар" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству информации и общественного согласия Республики Казахстан:
определить объемы вещания и обеспечить непрерывную трансляцию программ радио "Хабар" Республиканского государственного предприятия "Агентство " Хабар" и закрытого акционерного общества "Евразия + ОРТ" с сохранением существующих условий распространения общегосударственных и региональных программ, включая рекламу продукции (работ и услуг) по государственному заказу;
принять необходимые меры по исключению несанкционированного прерывания трансляции программ радио "Хабар" Республиканского государственного предприятия "Агентство "Хабар" и закрытого акционерного общества "Евразия + ОРТ".
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить из республиканского бюджета в 1998 году 518 (пятьсот восемнадцать) миллионов тенге Республиканскому государственному предприятию "Агентство "Хабар" для выполнения государственного заказа по трансляции программ телевидения закрытого акционерного общества "ОРТ" (Россия) и радио "Хабар" Республиканского государственного предприятия "Агентство "Хабар" за счет уменьшения ассигнований, предусмотренных Республиканской корпорации "Телевидение и радио Казахстана" по программе "Оплата услуг связи по распространению государственного телерадиовещания".
Премьер-Министр
Республики Казахстан