Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық және аң шаруашылығы комитетін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 22 сәуір N 382. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.05.25. N 637 қаулысымен. ~P990637
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын іске асыру мәселелері туралы" 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 P971551_ және "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің мәселелері туралы" 1997 жылғы 19 қарашадағы N 1608 P971608_ қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аң шаруашылығы комитеті таратылып Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық және аң шаруашылығы комитеті құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық және аң шаруашылығы комитеті туралы ереже;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық және аң шаруашылығы комитеті аппаратының құрылымы;
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман, балық және аң шаруашылығы комитетінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман, балық және аң шаруашылығы комитетінің аппараты қызметкерлерінің шекті саны 50 адам болып белгіленсін.
4. Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі 1998 жылдың 1 қаңтардағы жай-күйі бойынша адам санымен, қаржыландыру, материалдық-техникалық базасымен:
Іле-Балқаш және Зайсан-Ертіс балық қорларын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегі бассейндік басқарманы, Орал-Каспий облысаралық балық қорын қорғау және оларды ұтымды пайдалану жөніндегі бассейндік басқарманы;
облыстық өсімдік, жануарлар дүниесі және ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын қорғау, ұдайы өндіру және пайдалануды мемлекеттік бақылау инспекцияларын заңда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман, балық және аң шаруашылығы комитетінің қарауына берсін.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық және аң шаруашылығы комитетіне Ақмола қаласынан қызметтік үй-жай беру туралы мәселені шешсін.
6. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін, қоса беріліп отырған өзгерістер бекітілсін.

О создании Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 1998 года N 382. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 мая 1999 г. N 637 ~P990637
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655" и от 19 ноября 1997 г. N 1608 P971608_ "Вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, упразднив Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Утвердить прилагаемые:
Положение о Комитете лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
структуру аппарата Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
перечень организаций, находящихся в ведении Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Установить предельную численность работников аппарата Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в количестве 50 единиц.
4. Министерству экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать в ведение Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан с имеющимися по состоянию на 1 января 1998 года численностью, финансированием, материально-технической базой:
Или-Балхашское и Зайсан-Иртышское бассейновые управления по охране рыбных запасов и регулированию рыболовства, Урало-Каспийское межобластное бассейновое управление по охране рыбных запасов и их рациональному использованию;
областные инспекции государственного контроля за охраной, воспроизводством и использованием растительного, животного мира и особо охраняемых природных территорий.
5. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок решить вопрос о предоставлении служебных помещений Комитету лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в г. Акмоле.
6. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.

1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1997 жылғы 10 қазандағы N 3655 Жарлығын іске асыру туралы мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 12 қарашадағы N 1551 қаулысында:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және
аңшылық шаруашылығы комитеті" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман, балық
және аң шаруашылығы комитеті";
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Экология және табиғи ресурстармині" деген жолдағы "116" деген сан "
105" деген санмен ауыстырылсын;
"Ауылшармині" деген жолдағы "210" деген сан "221" деген санмен
ауыстырылсын.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.03.05. N 206
қаулысымен.
P990206_
3-4.
<*>
ЕСКЕРТУ. 3-4-тармақтар күшін жойды - ҚРҮ-нің 1999.03.31. N 347
қаулысымен.
P990347_

1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1997 г. N 1551 P971551_ "Вопросы реализации Указа Президента Республики Казахстан от 10 октября 1997 г. N 3655":
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку "Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан" изложить в следующей
редакции:
"Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан";
в приложении 2 к указанному постановлению:
по строке "Минэкологии и природных ресурсов" цифру "116"
заменить цифрой "105";
по строке "Минсельхоз" цифру "210" заменить цифрой "221".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 марта
1999 г. N 206
P990206_
)
3. (Пункты 3 и 4 утратили силу - постановлением Правительства РК от 31
марта 1999 г. N 347
P990347_
)