Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 6 мамырдағы N 410
Қазақстан Республикасының астанасы Ақмола қаласының тұсаукесерiн өткiзу кезiнде қоғамдық тәртiптi, қоғамдық және жол қауiпсiздiгiн күзетудi, мүмкiн болатын құқық бұзушылыққа жедел мән берудi, сондай-ақ шақырылған мемлекет басшылары мен делегациялардың автокөлiктерiне ерiп жүрудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне астана
Ақмола қаласының тұсаукесерi жөнiндегi шараларды өткiзуге Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң резерв қоры қаражатының есебiнен 34528 (отыз
төрт миллион бес жүз жиырма сегiз мың) теңге сомасында қаржы бөлiнсiн
(шығыстардың сметасы қоса берiлiп отыр).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау
комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 6 мамырдағы
N 410 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының астанасы Ақмола қаласының
тұсаукесерiне дайындалуға және оны өткiзуге
арналған шығыстардың сметасы
(мың теңге)
_____________________________________________________________
Шара            |       Сома
___________________________________|_________________________
Барлығы                                    34528
оның iшiнде:
1. Автомотокөлiк сатып алуға               15306
2. Нысанды киiм-кешек сатып алуға           5000
және тiктiруге
3. Турникеттер дайындауға                   5000
4. Байланыс құралдарын сатып алуға          9222

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. № 410
В целях обеспечения охраны общественного порядка, общественной и дорожной безопасности, оперативного реагирования на возможные правонарушения, а также сопровождения автотранспорта приглашенных глав и делегаций государств во время проведения презентации столицы Республики Казахстан города Акмолы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан за счет средств резервного фонда Правительства Республики Казахстан ассигнования в сумме 34528 (тридцать четыре миллиона пятьсот двадцать восемь тысяч) тыс. тенге на проведение мероприятий по Презентации столицы г. Акмолы (смета расходов прилагается).
2. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 мая 1998 г. № 410
Смета расходов
на подготовку и проведение
презентации столицы Республики Казахстан
г. Акмолы
(тыс. тенге)
---------------------------------------------------------------------------
Мероприятия              !              Сумма
---------------------------------------------------------------------------
Всего                                       34528
в том числе:
1. Приобретение автомототранспорта          15306
2. Приобретение и пошив форменного
обмундирования                            5000
3. Изготовление турникетов                   5000
4. Приобретение средств связи                9222