Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi қызметкерлерiнiң санын көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 13 мамырдағы N 430
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Әдiлет министрлiгiнiң аппараты қызметкерлерiнiң саны
қосымшаға сәйкес орталық мемлекеттiк органдардың штат санын
қысқартудың есебiнен 20 адамға көбейтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi бiр айлық
мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған
шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру туралы ұсыныс енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 13 мамырдағы
N 430 қаулысына
қосымша
Қызметкерлерiнiң саны қысқартылатын және Қазақстан
Республикасының Әдiлет министрлiгiне берiлетiн
мемлекеттiк органдардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Мемлекеттiк органдар                    |Қысқартылған саны
|   (бiрлiк)
____________________________________________________________________
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
министрлiгi                                           1
Қазақстан Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi                           1
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлiгi                               1
Қазақстан Республикасының Қорғаныс
министрлiгi                                           1
Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi                 1
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрлiгi                                           1
Қазақстан Республикасының Экология және
табиғи ресурстар министрлiгi                          1
Қазақстан Республикасының Бiлiм, мәдениет
және денсаулық сақтау министрлiгi                     1
Қазақстан Республикасының Ақпарат және
қоғамдық келiсiм министрлiгi                          1
Қазақстан Республикасының Энергетика,
индустрия және сауда министрлiгi                      1
Қазақстан Республикасының Ғылым
министрлiгi - Ғылым академиясы                        1
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
министрлiгi                                           1
Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдайлар жөнiндегi комитетi                          1
Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi                        1
Қазақстан Республикасының Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiгi         6
Барлығы                                               20

Об увеличении численности работников Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1998 г. N 430
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Увеличить численность работников аппарата Министерства юстиции на 20 единиц за счет сокращения штатной численности государственных органов согласно приложению.
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в месячный срок внести предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
от 13 мая 1998 г. N 430
ПЕРЕЧЕНЬ
государственных органов,
численность работников которых сокращается и передается
Министерству юстиции Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Государственные органы             !Сокращаемая
!численность
!(единиц)
--------------------------------------------------------------------
Министерство внутренних дел Республики Казахстан      1
Министерство транспорта и коммуникации Республики     1
Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики           1
Казахстан
Министерство обороны Республики Казахстан             1
Министерство труда и социальной защиты населения      1
Республики Казахстан
Министерство финансов Республики Казахстан            1
Министерство экологии и природных ресурсов            1
Республики Казахстан
Министерство образования, культуры и здравоохранения  1
Республики Казахстан
Министерство информации и общественного согласия      1
Республики Казахстан
Министерство энергетики, индустрии и торговли         1
Республики Казахстан
Министерство науки-Академия наук Республики           1
Казахстан
Министерство иностранных дел Республики Казахстан     1
Комитет Республики Казахстан по чрезвычайным          1
ситуациям
Государственный комитет Республики Казахстан по       1
инвестициям
Агентство по стратегическому планированию и           6
реформам Республики Казахстан
Всего                                                20