Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы. 1998 жылғы 14 мамырдағы N 434
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) <*>
Ескерту. 1) тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.07.27. N 781  қаулысымен .
2) <*>
Ескерту. 2)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.11.22. N 1239  қаулысымен .
3) "Кентаукенiштарату" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 қарашадағы N 1488  қаулысына :
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Медетшi банкi арқылы" деген сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1998 г. N 434
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781 )
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 ноября 2002 г. N 1239 )
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 1997 г. N 1488 "О создании Республиканского государственного предприятия "Кентауликвидрудник":
в пункте 6 слова "через-государственный Реабилитационный банк Республики Казахстан" исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан