Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 15 мамырдағы N 441 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiнде:
мынадай мазмұндағы бөлiммен және реттiк нөмiрлерi 466, 467 және 468-жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы
466 "Үлгi-тәжiрибелiк орман                Алматы облысы,
питомнигi" республикалық               Еңбекшiқазақ
мемлекеттiк кәсiпорны                  ауданы
(шаруашылық жүргiзу
құқығында)
467 "Алматы лазер технологиясы
жөнiндегi инженерлiк
орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу
құқығында)                             Алматы қаласы
468 "Алматы биокомбинаты"
республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу
құқығында)                             Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министр

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 1998 года № 441. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
В Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
дополнить разделом и строками, порядковые номера 466, 467 и 468, следующего содержания:
"Министерство науки-Академия наук Республики Казахстан
466 Республиканское государственное
предприятие "Опытно-показательный      Алматинская область,
лесной питомник"                       Енбекши-Казахский
(на праве хозяйственного ведения)      район
467 Республиканское государственное
предприятие "Алматинский инженерный
центр по лазерной технологии"
(на праве хозяйственного ведения)      г. Алматы
468 Республиканское государственное
предприятие "Алматинский биокомбинат"
(на праве хозяйственного ведения)      г. Алматы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан