"Қазақстандық инвестициялық басқосу" халықаралық форумын өткiзу үшiн қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 20 мамырдағы N 453
1998 жылдың 3-5 маусымында Алматы қаласында "Қазақстандық инвестициялық басқосу" халықаралық форумын өткiзуге байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан Қазақстан Республикасының
Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Алматы қаласында
"Қазақстандық инвестициялық басқосу" халықаралық форумын
ұйымдастыруға және өткiзуге 3 805 000 (үш миллион сегiз жүз бес мың)
теңге бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств для проведения Международного форума "Казахстанский инвестиционный саммит"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1998 г. N 453
В связи с проведением 3-5 июня 1998 года в г. Алматы Международного форума "Казахстанский инвестиционный саммит" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан Государственному комитету Республики Казахстан по инвестициям 3 805 000 (три миллиона восемьсот пять тысяч) тенге на организацию и проведение Международного форума "Казахстанский инвестиционный саммит" в г. Алматы.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по инвестициям обеспечить целевое использование выделенных средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан