Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 қаңтардағы N 2 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 мамырдағы N 457 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 1313 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.15 № 1313 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Машина жасау" салааралық ғылыми-технологиялық орталығын және Машина жасауды болжау жөнiндегi ғылыми-зерттеу орталығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 9 қаңтардағы N 2 P980002_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясының, Қорғаныс министрлiгiнiң және Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Қазақстан Республикасы Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясына ведомстволық бағыныстағы "Машина жасау" салааралық ғылыми-технологиялық орталығын "(СFТО)" құру туралы ұсынысы қабылдансын. "Машина жасау" салааралық ғылыми-технологиялық орталығының (CFTO) мекен-жайы Алматы қаласы болып белгiленсiн";
4-тармақтың екiншi абзацындағы "өнеркәсiп орындары мен тәжiрибелiк өндiрiсi бар конструкторлық-технологиялық бюроларды" деген сөздер "ғылыми-зерттеу және тәжiрибе конструкторлық ұйымдарды" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1998 года № 2
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1998 года № 457. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 1313
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.10.2012 № 1313.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 1998 г. N 2 P980002_ "О создании Межотраслевого научно-технологического центра "Машиностроение" и Научно-исследовательского центра по прогнозированию машиностроения" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять предложение Министерства науки-Академии наук, Министерства обороны и Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан о создании государственного учреждения "Межотраслевой научно-технологический центр (МНТЦ) "Машиностроение", подведомственного Министерству науки-Академии наук Республики Казахстан. Определить местонахождение Межотраслевого научно-технологического центра (МНТЦ) "Машиностроение" в г. Алматы";
в абзаце втором пункта 4 слова "промышленных предприятий и конструкторско-технологических бюро с опытным производством" заменить словами "научно-исследовательских и опытно-конструкторских организаций".
Премьер-Министр
Республики Казахстан