Жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беруге Лицензиялық органның рұқсатын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 21 мамырдағы N 460
"Жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беру туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 сәуiрдегi N 526 P970526_ қаулысымен бекiтiлген Жер қойнауын пайдалану құқығын кепiлге беру туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Ащполиметалл" акционерлiк қоғамына Құмықты тобының алтын руда кен орындарын барлау мен игеру құқығына 1996 жылғы 23 мамырдағы МГ N 176Д (Келiншектау), 1996 жылғы 23 мамырдағы МГ N 436Д (Жолбарысты), 1996 жылғы 23 мамырдағы МГ N 435 (Шован), 1996 жылғы 23 мамырдағы МГ N 177Д (Төменгi Құмықты) Лицензияларымен берiлген жер қойнауын пайдалану құқығын "Varanus Properties Incorported" компаниясына кепiл ретiнде беруге рұқсат етiлсiн.
Лицензия шарттары бұзылған жағдайда Лицензиялар керi қайтарып
алынуы мүмкiн.
1998 жылдың 1 қазанына дейiнгi мерзiмде Кепiл шарты жасалмаған
жағдайда бұл Рұқсаттың күшi жойылады.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне
жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О предоставлении разрешения Лицензионного органа на передачу в залог права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1998 г. N 460
В соответствии с Положением о передаче права недропользования в залог, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 апреля 1997 г. N 526 P970526_ "Об утверждении Положения о передаче права недропользования в залог", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Ачполиметалл" передать компании "Varanus Properties Incorporated" в качестве залога право пользования недрами, предоставленное ему Лицензиями на право разведки и разработки золоторудных месторождений Кумыктинской группы МГ N 176Д от 23 мая 1996 г. (Келиншектау), МГ N 436Д от 23 мая 1996 г. (Жолбарсты), МГ N 435 от 23 мая 1996 г. (Шован), МГ N 177Д от 23 мая 1996 г. (Нижне-Кумыктинская).
При нарушении лицензионных условий упомянутые Лицензии могут быть отозваны.
В случае, если в срок до 1 октября 1998 года Договор залога не будет заключен, данное Разрешение теряет силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Государственный комитет Республики Казахстан по инвестициям.
Премьер-Министр
Республики Казахстан