Республикалық ұланды ауыл шаруашылығы өндiрiсi шығындарының өтемiн төлеуден босату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 29 мамырдағы N 491
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Республикалық ұлан Ақмола облысы әкiмiнiң 1998 жылғы 12 қаңтардағы N 5 шешiмiмен әскери қалашық құрылысына арналып берiлген учаскесi үшiн 7207200 теңге мөлшерiндегi ауыл шаруашылығы өндiрiсi шығындарының өтемiн төлеуден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об освобождении Республиканской гвардии от оплаты возмещения потерь сельскохозяйственного производства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 1998 г. N 491
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить Республиканскую гвардию от оплаты возмещения потерь сельскохозяйственного производства в размере 7207200 тенге за предоставленный ей решением акима Акмолинской области от 12 января 1998 г. N 5 земельный участок под строительство военного городка.
Премьер-Министр
Республики Казахстан