Әскери сипаттағы арнайы мүлiктi Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 4 қазандағы N 522
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екi ұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Росвооружение" мемлекеттiк компаниясы мен Өзбекстан Республикасының Шекара әскерлерi бас басқармасы арасында жасалған 1997 жылғы 21 тамыздағы N РВ/786006091006 келiсiм-шартқа сәйкес әскери сипаттағы арнайы мүлiктi Ресей Федерациясынан Өзбекстан
Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеуге
рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi
кедендiк бақылауды және жоғарыда аталған келiсiм-шартқа сәйкес
әскери техниканы өткiзудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О транзите специмущества военного характера по территории Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1998 года N 522
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит специмущества военного характера по территории Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Узбекистан согласно контракту N РВ/786006091006 от 21 августа 1997 года, заключенному между Государственной компанией "Росвооружение" и Главным управлением пограничных войск Республики Узбекистан.
2. Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить таможенный контроль и пропуск военной техники в соответствии с вышеназванным контрактом.
Премьер-Министр
Республики Казахстан