Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 маусымдағы N 570 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"ҚазАлкоОрталық" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 сәуiрдегi N 396 P980396_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 P960790_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесiне:
мынадай мазмұндағы бөлiммен және 471-реттiк нөмiрлi жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетi
471 "ҚазАлкоОрталық" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
(шаруашылық жүргiзу құқығында)           Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. № 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года № 570. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 1998 г. N 396 P980396_ "О создании Республиканского предприятия "КазАлкоЦентр" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256) следующее дополнение:
В Перечне республиканских государственных предприятий, утвержденном указанным постановлением:
дополнить разделом и строками, порядковый номер 471, следующего содержания:
"Комитет по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
471 Республиканское государственное предприятие
"КазАлкоЦентр"
(на праве хозяйственного ведения) г. Алматы"
Премьер-Министр
Республики Казахстан