Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1195 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 22 маусым N 577. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N 1258 қаулысымен. ~P991258
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiрудi, этил спиртiн сақтау мен сатуды, сондай-ақ алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сатуды лицензиялаудың тәртiбi мен шарттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 31 шiлдедегi N 1195 P971195_ қаулысына (Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 34, 323-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Этил спиртi мен алкоголь өнiмiн өндiрудi, этил спиртiн сақтау мен көтерме сатуды, сондай-ақ алкоголь өнiмiн (сырадан басқа) сақтау мен көтерме сатуды лицензиялаудың тәртiбi мен шарттары:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Сауда алаңдары мен залдарын пайдалануды көздемейтiн тауар қоймаларынан жүргiзiлетiн сату, айырбастау, тегiн беру, сондай-ақ кепiлге салынған тауарларды кепiл ұстаушының меншiгiне беру мақсатында көлемi шектелместен еркiн тиеп-жөнелту алкогольдi өнiмдердi (сырадан басқа) көтерме сату болып табылады.";
мынадай мазмұндағы 40-1 тармақпен толықтырылсын"
"40-1. Алкогольдi өнiмдi (сырадан басқа) сақтауға және көтерме
сатуға лицензиялар 40-тармақта көзделген талаптардан басқа:
шығындары және салықтар мен басқа да қаржылық мiндеттемелерi
бойынша мемлекеттiң алдында берешегi болмаған;
сауда-делдалдық қызмет саласында кемiнде бiр жыл жұмыс
тәжiрибесi болған кезде берiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 г. N 1195
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 1998 г. N 577 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 августа 1999 г. N 1258 ~P991258
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1997 г. N 1195 P971195_ "Об утверждении Порядка и условий лицензирования производства этилового спирта и алкогольной продукции, хранения и реализации этилового спирта, а также хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива)" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 34, ст. 323) следующие дополнения:
Порядок и условия лицензирования производства этилового спирта и алкогольной проекции, хранения и реализации этилового спирта, а также хранения и оптовой реализации алкогольной продукции (кроме пива), утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Оптовой реализацией алкогольной продукции (кроме пива) является производимая с товарных складов свободная отгрузка без ограничения объемов с целью продажи, обмена, безвозмездной передачи, а также передачи заложенных товаров в собственность залогодержателю, не предусматривающая использование торговых площадей и залов.";
дополнить пунктом 40-1 следующего содержания:
"40-1. Лицензии на хранение и оптовую реализацию алкогольной продукции (кроме пива), помимо требований, предусмотренных в пункте 40, выдаются при наличии:
отсутствия убытков и задолженности по налогам и другим финансовым обязательствам перед государством;
опыта работы в сфере торгово-посреднической деятельности не менее одного года.".
Премьер-Министр
Республики Казахстан