Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 3 шiлдедегi N 631
"Ақмола қаласындағы бес жұлдызды "Астана мейманханасының
құрылысы" жобасын қаржыландыру көзiнiң өзгеруiне байланысты
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) құпия;
2) "Ақмола қаласындағы бес жұлдызды "Астана мейманханасының
құрылысын аяқтау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 30 қаңтардағы N 57
P980057_
қаулысында:
1-тармақтың үшiншi абзацындағы "Toprak bаnк"-тi (Түркия)" деген
сөздер "Deutsce Morgan Grenfell" компаниясы" деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 1998 г. № 631
В связи с изменением источника финансирования проекта "Строительство пятизвездочной гостиницы "Астана" в г. Акмоле" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) секретно;
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 января 1998 г. № 57 P980057_ "О мерах по завершению строительства пятизвездочной гостиницы "Астана" в г. Акмоле":
в абзаце четвертом пункта 1 слова "Toprak bank (Турция )" заменить словами "компания "Deutsche Morgan Grеnfеll".
Премьер-Министр
Республики Казахстан