Әскери уландырушы заттарды және олардан қорғану құралдарын жасау мен сату мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 15 шілдедегі N 675
Химиялық қаруды әзірлеуге, жасауға, жинақтау мен қолдануға тыйым салу және оны жою туралы конвенцияның қағидаларын есепке ала отырып, сондай-ақ әскери уландырушы заттарды және олардан қорғану құралдарын жасау мен және сатумен байланысты қызметке мемлекеттік бақылау қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Химиялық қаруды әзірлеуге, жасауға, жинақтау мен қолдануға тыйым
салу және оны жою туралы конвенция бекітілгенге дейін әскери уландырушы
заттарды және олардан қорғану құралдарын жасаумен және сатумен байланысты
қызмет Қазақстан Республикасының Үкіметі шешімінің негізінде жүзеге
асырылады деп белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы производства и реализации боевых отравляющих веществ и средств защиты от них
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1998 г. № 675
С учетом положений Конвенции о запрещении разработки, производства, накопления и применения химического оружия и его уничтожения, а также в целях обеспечения государственного контроля за деятельностью, связанной с производством и реализацией боевых отравляющих веществ и средств защиты от них, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что до ратификации Конвенции о запрещении разработки, производства, накопления и применения химического оружия и его уничтожения деятельность, связанная с производством и реализацией боевых отравляющих веществ и средств защиты от них, осуществляется на основании решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан