"Атакент" Қазақстан iскерлiк ынтымақтастық орталығы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 24 шiлдедегi N 693
Республикада көрме-жәрмеңке iсiн одан әрi дамыту және "Атакент" Қазақстан iскерлiк ынтымақтастық орталығы" акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Қоғам) материалдық-техникалық базасын нығайтуға инвестициялар тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi заңдарда белгiленген тәртiппен Қоғам акцияларының оның жарғылық капиталының 26 процентi мөлшерiндегi мемлекеттiк пакетiн ақшалық аукционда сатсын.
2. Қазақстан Республикасының кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан iскерлiк ынтымақтастық орталығын құру туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 17
наурыздағы N 688 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992
ж., N 33, 502-құжат):
3-тармақтың екiншi абзацының, 4, 5-тармақтардың күшi жойылған
деп танылсын.
2)
3)
ЕСКЕРТУ. 2-тармағының 2),3) тармақшаларының күші жойылды - ҚР
Үкіметінің 1999.09.30. N 1504 қаулысымен.
P991504_
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О продаже государственного пакета акций акционерного общества "Казахстанский центр делового сотрудничества "Атакент"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 г. N 693
В целях дальнейшего развития выставочно-ярмарочного дела в республике и привлечения инвестиций в укрепление материально-технической базы акционерного общества Казахстанский центр делового сотрудничества "Атакент" (далее - Общество) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке реализовать на денежном аукционе государственный пакет акций Общества в размере 26 процентов от его уставного капитала.
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 августа 1992 года N 688 P920688_ "Об образовании Казахстанского центра делового сотрудничества" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 33, ст.502):
абзац второй пункта 3, пункты 4, 5 признать утратившими силу;
2) (Подпункты 2), 3) утратили силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 P991504_ )
Премьер-Министр
Республики Казахстан