Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 119 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 25 шiлдедегi N 699
Республиканың мемлекеттiк басқару органдарындағы құрылымдық
және кадрлық орын ауыстыруларға байланысты Қазақстан Республикасының
Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының аумағындағы стратегиялық шабуыл
қару-жарақтарын жою жөнiндегi Үкiмет комиссиясы туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 119
P950119_
қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Байғарин Б.А.           - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгiнiң Қорғаныс өнеркәсiбi
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
Комиссия төрағасының орынбасары
Оспанов Б.С.            - Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгiнiң Жер
ресурстарын басқару жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы, Комиссия
төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Тiлебалдинов Р.Т.       - Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Меңдiғалиев А.А.        - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгiнiң жанындағы
Қару-жарақты қысқартуға бақылау
жасау және инспекциялық қызметтi
қамтамасыз ету жөнiндегi орталықтың
бастығы
Керiмқұлов В.А.         - Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлiгiнiң
Экология жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
Алпысбеков К.М.         - Ақмола облысы әкiмiнiң бiрiншi
орынбасары
Швайченко Ю.П.          - Шығыс-Қазақстан облысы әкiмiнiң
орынбасары
Әмiрин Ғ.К.             - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
жоспарлау және реформалар жөнiндегi
агенттiгi Стратегиялық талдау
департаментiнiң директоры
Сарабекова Т.С.         - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру департаментi
директорының орынбасары
мына жолдар:
"Қажыбаев А.Қ.          - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң жанындағы Қорғаныс
өнеркәсiбi комитетiнiң төрағасы";
мынадай редакцияда жазылсын:
"Қажыбаев А.Қ.          - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрiнiң орынбасары";
В.И.Котельников, А.П.Сизов, Е.И.Шоқаев, А.И.Андрющенко,
Б.М.Берекетов, М.Е.Жәркенов, В.А.Брынкин, Ғ.Б.Жақиянов, Б.М.Мәдиев, Б.Б.Тәбиев, В.А.Шеманский аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 февраля 1995 года № 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 699
В связи со структурными и кадровыми перестановками в органах
государственного управления республики Правительство Республики Казахстан
Постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6
февраля 1995г. № 119 "О правительственной комиссии по ликвидации
стратегических наступательных вооружений на территории Республики
Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Комиссии:
Байгарина Б.А.           - Председателя Комитета по оборонной
промышленности Министерства обороны
Республики Казахстан, заместителем
председателя Комиссии
Оспанова Б.С.            - Председателя Комитета по управлению
земельными ресурсами Министерства
сельского хозяйства, заместителем
председателя Комиссии
членами Комиссии:
Тилебалдинова Р.Т.       - заместителя Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Мендыгалиева А.А.        - начальник Центра по контролю за сокращением
вооружений и обеспечению  инспекционной
деятельности при Министерстве обороны
Республики Казахстан
Керемкулова В.А.         - Председателя Комитета по экологии
Министерства экологии и природных
ресурсов Республики Казахстан
Алпысбекова К.М.         - первого заместителя акима Акмолинской
области
Швайченко Ю.П.           - заместителя акима Восточно-Казахстанской
области
Амрина Г.К.              - Директора Департамента стратегического
анализа Агентства по стратегическому
планированию и реформам Республики
Казахстан (по согласованию)
Сарабекову Т.С.          - заместителя Директора Департамента
государственного имущества и приватизации
Министерства финансов Республики Казахстан
строки:
"Кажибаев А.К.           - Председатель Комитета оборонной
промышленности при Кабинете Министров
Республики Казахстан";
изложить в следующей редакции:
"Кажибаев А.К. - заместитель Министра обороны Республики Казахстан"
вывести из указанного состава: Котельникова В.И, Сизова А.П., Шокаева
Е.И., Андрющенко А.И., Берекетова Б.М., Жаркенова М.Е., Брынкина В.А.,
Жакиянова Г.Б., Мадиева Б.М., Табиева Б.Б., Шеманского В.А.
Премьер-Министр
Республики Казахстан