Қор нарықтарында акциялардың мемлекеттік пакеттерін бастапқы орналастыру жөнінде инвестициялық банктермен және компаниялармен келіссөз жүргізудің қорытынды кезеңінің нәтижелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 29 шілдедегі N 716
Өкілеттік мандаттарын беру жөніндегі инвестициялық тендердің жеңімпазы - инвестициялық банктермен және компаниялармен келіссөз жүргізудің қорытынды кезеңінің нәтижелеріне сүйене отырып, қор нарықтарында қазақстандық компаниялар акцияларының мемлекеттік пакеттерін сату үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен "Қазкоммерц Секьюритиз" және "Глобал Менкул Дегерлер А.С." акционерлік қоғамы құрамындағы консорциум арасындағы "Өскемен титан-магний комбинаты" ашық акционерлік қоғамы акцияларының мемлекеттік пакеттерінің бір бөлігін орналастыру жөніндегі 1998 жылғы 17 сәуірдегі Келісімнің шарттары мақұлдансын.
2. "Кредит Суисс Ферст Бостон (Еуропа) Лимитед" инвестициялық банкі, "Қазақстан Халықтық Акционерлік Жинақ Банкі" жабық акционерлік қоғамы және Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы "Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлік қоғамының қарапайым акцияларын халықаралық және ішкі қор нарықтарында құрама орналастыру жөніндегі 1998 жылғы 17 сәуірдегі Келісімнің шарттары мақұлдансын.
3. "Кредит Суисс Ферст Бостон (Еуропа) Лимитед" инвестициялық банкі,"
Қазақстан Халықтық Акционерлік Жинақ Банкі" жабық акционерлік қоғамы және
Қазақстан Республикасының Үкіметі арасындағы "Маңғыстаумұнайгаз" ашық
акционерлік қоғамының қарапайым акцияларын халықаралық және ішкі қор
нарықтарында құрама орналастыру жөніндегі 1998 жылғы 17 сәуірдегі
Келісімнің шарттары мақұлдансын.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О результатах заключительного этапа переговоров с инвестиционными банками и компаниями по первичному размещению государственных пакетов акций на фондовых рынках
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1998 г. N 716
Основываясь на результатах заключительного этапа переговоров с инвестиционными банками и компаниями - победителями инвестиционного тендера по представлению мандатов полномочий, для реализации государственных пакетов акций казахстанских компаний на фондовых рынках Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить условия Соглашения между Правительством Республики Казахстан и консорциумом в составе акционерного общества "Казкоммерц Секьюритиз" и "Глобал Менкул Дегерлер А.С." по размещению части государственного пакета акций открытого акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат" от 17 апреля 1998 года.
2. Одобрить условия Соглашения между инвестиционным банком "Кредит Суисс Ферст Бостон (Европа) Лимитед", закрытым акционерным обществом "Акционерный Народный Сберегательный банк Казахстана" и Правительством Республики Казахстан по комбинированному размещению на международном и внутреннем фондовых рынках простых акций открытого акционерного общества "Корпорация "Казахмыс" от 17 апреля 1998 года.
3. Одобрить условия Соглашения между инвестиционным банком "Кредит Суисс Ферст Бостон (Европа) Лимитед", закрытым акционерным обществом "Акционерный Народный Сберегательный банк Казахстана" и Правительством Республики Казахстан по комбинированному размещению на международном и внутреннем фондовых рынках простых акций открытого акционерного общества "Мангистаумунайгаз" от 17 апреля 1998 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан