Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 244 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 30 шiлдедегi N 723
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi және Премьер-Министрдiң орынбасарлары арасында мiндеттердi бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 244 P980244_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi және Премьер-Министрдiң орынбасарлары арасында мiндеттердi бөлуде:
"Премьер-Министрдiң бiрiншi орынбасары - Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң төрағасы О.Ә.Жандосов" деген бөлiмде:
бiрiншi абзац "Инвестициялық" деген сөзден кейiн "және кәсiпкерлiк (iскерлiк)" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзацтағы "сақтандыруды" деген сөз "сақтандыру реформасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзац алынып тасталсын;
бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Макроэкономика мен қаржы саласының мәселелерi";
алтыншы абзац "Халықаралық" деген сөздiң алдынан "Дүниежүзiлiк сауда ұйымын қоса алғанда" деген сөздермен толықтырылсын;
жетiншi абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Мемлекеттiк қызметтi реформалаудың және мемлекеттiк органдарды
информатикаландырудың жүзеге асырылуын үйлестiру";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары
Ж.С.Кәрiбжанов" деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Тұрғын үй-коммуникалдық реформаны жүзеге асыруды аяқтау";
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары
А.С.Павлов" деген бөлiмде:
бiрiншi абзац алынып тасталсын;
төртiншi абзац "еңбек қатынастарын реформалау мәселелерi" деген
сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года № 244
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1998 г. № 723
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года № 244 P980244_ "О распределении обязанностей между Премьер- Министром и заместителями Премьер-Министра Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в распределении обязанностей между Премьер-Министром и заместителями
Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Первый заместитель Премьер-Министра - Председатель
Государственного комитета Республики Казахстан по инвестициям Джандосов
У.А.":
в абзаце первом после слова "инвестиционного" дополнить словами "и
предпринимательского (делового)";
в абзаце втором после слов "пенсионной реформы и" дополнить словом
"реформы";
абзац четвертый исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"Вопросы макроэкономики и финансовой сферы";
абзац шестой дополнить словами "включая Всемирную торговую организацию";
абзац седьмой исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"Координация осуществления реформы государственной службы и
информатизации государственных органов";
в разделе "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Карибжанов Ж.С.":
дополнить абзацем следующего содержания:
"Координация осуществления жилищно-коммунальной реформы";
в разделе "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Павлов А.С.":
абзац первый исключить;
абзац четвертый дополнить словами "вопросы реформы трудовых отношений".
Премьер-Министр
Республики Казахстан