РИТ-90 радионуклидтi жылу көздерiн Қазақстан Республикасынан Ресей Федерациясына әкету туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 3 тамыздағы N 734
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен "Бүкiлресейлiк Техникалық Физика және Автоматтандыру Ғылыми-Зерттеу Институты" (ВНИИТФА) мемлекеттiк бiрегей кәсiпорны арасындағы 1998 жылғы 2 маусымдағы N 04-1770 шартқа сәйкес Ресей Федерациясының мамандандырылған кәсiпорындарында көму үшiн ҮКТIВ-(ИЭУ-1) және ҮКТIВ-(ҮКТIIВ24) үлгiсiндегi сертификатталған көлiк контейнерлерiмен 6 (алты) дана РИТ-90 радионуклидтi жылу көздерiн Ресей Федерациясына әкетуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi көрсетiлген мөлшердегi радионуклидтi жылу көздерiн әкету үшiн Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне белгiленген тәртiппен лицензия беретiн болсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Кеден комитетi радионуклидтi жылу көздерiнiң заңдарда белгiленген тәртiппен әкетiлуiне бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О вывозе радионуклидных источников тепла РИТ-90 из Республики Казахстан в Российскую Федерацию
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 1998 года N 734
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Министерству обороны Республики Казахстан вывоз в Российскую Федерацию радионуклидных источников тепла РИТ-90 в количестве 6 (шести) единиц в сертифицированных транспортных контейнерах типа YКТIВ-(ИЭУ-1) и YKTIB -(YKTIIB-24) согласно договору от 2 июня 1998 года N 04-1770, заключенному между Министерством обороны Республики Казахстан и Государственным унитарным предприятием "Всероссийский Научно-Исследовательский Институт Технической Физики и Автоматизации (ВНИИТФА).
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке Министерству обороны Республики Казахстан на вывоз указанного количества радионуклидных источников тепла.
3. Таможенному комитету Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за вывозом радионуклидных источников тепла в установленном порядке.
Премьер-Министр
Республики Казахстан