Радиоактивті сәулелену көздерін импорттау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 4 тамыздағы N 741
"Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 P971037_ қаулысына сәйкес (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 29, 226-құжат) Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "ПетроАльянс" геофизикалық компаниясына "Сазанқұрақ" бірлескен
кәсіпорынымен жасалған 1998 жылғы 11 маусымдағы келісім-шартқа сәйкес
мұнай және газ ұңғыларында геофизикалық зерттеулер жүргізу үшін АҚШ-тан
Қазақстан Республикасына:
-6
белсенділігі 540х10 кюри Cs 137
-6
белсенділігі 2,5х10 кюри Ra 226
-6
белсенділігі 500х10 кюри Am 241
белсенділігі 18 кюри Am 241-Be
белсенділігі 2 кюри Cs 137 (2 дана)
радиоактивтік сәулелену көздерін әкелуге рұқсат етілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі белгіленген тәртіппен лицензия берсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының
Ғылым министрлiгі - Ғылым академиясының Атом энергиясы жөніндегі
агенттігіне жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об импорте источников радиоактивного излучения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 августа 1998 г. N 741
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 P971037_ "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан (САПП Республики Казахстан,
1997 г., N 29, ст. 266) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить геофизической компании "ПетроАльянс" ввоз из США в
Республику Казахстан шести источников радиоактивного излучения:
-6
Cs 137 активностью 540х10 кюри
-6
Ra 226 активностью 2,5х10 кюри
-6
Am 241 активностью 500х10 кюри
Am 241-Be активностью 18 кюри
Cs 137 (2 шт.) активностью 2 кюри
для выполнения геофизических исследований в нефтяных и газовых скважинах согласно контракту с совместным предприятием "Сазанкурак" от 11 июня 1998 года.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в установленном порядке выдать лицензию.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Агентство по атомной энергии Министерства науки - Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан