Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру институтына 1998 жылға тыңдаушылар қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 17 тамыздағы N 777. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1998.12.14. N 1284 қаулысымен.
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2730 Заң күші бар Жарлығын және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру институтына тыңдаушылар қабылдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 24 қыркүйектегі N 1371 қаулысын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау және біліктілігін арттыру институтына (бұдан әрі - Институт) 1998/99 жылға Институтқа көзделген қаражат шегінде "Мемлекеттік және муниципальдық басқару" мамандығы бойынша, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау факультетіне оқудың күндізгі түрі бойынша 2 жылдық циклына 10 және сырттай оқытудың 2,5 жылдық циклына 30 адам санында тыңдаушылар қабылдау жариялансын. Институтқа қабылдау Президент Әкімшілігінде, Премьер-Министр Кеңсесінде, орталық атқарушы органдар мен ведомстволарда барлық деңгейдегі маслихаттар мен әкімшіліктерде мемлекеттік лауазымдардағы азаматтардың есебінен жүргізілсін.
2. Институтқа оқытудың күндізгі түрі бойынша 10 адам және сырттай оқыту түрі бойынша 20 адам мөлшерінде ақылы негізде тыңдаушылар қабылдауды жүргізуге рұқсат етілсін.
3. Тыңдаушыларды қабылдау жоғары білімі мен екі жылдан кем емес еңбек стажы бар адамдар қатарынан түсу емтихандарының нәтижелері бойынша, ал ақылы негізде түсушілерге ауызша емтихандардың нәтижелері бойынша конкурстық негізде жүзеге асырылсын.
4. Орталық атқарушы органдар мен ведомстволардың жетекшілері, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері мемлекеттік қызметте өсу болашағы бар қызметкерлердің есебінен Институтқа түсуге үміткерлерді мұқият саралауды қамтамасыз етсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О наборе слушателей в Институт переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан на 1998 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1998 г. N 777 . Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 декабря 1998 г. N 1284 ~P981284
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 26 декабря 1995 года № 2730 U952730_ "О государственной службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1997 года № 1371 P971371_ "О наборе слушателей в Институт переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Объявить набор слушателей на 1998/99 учебный год в Институт переподготовки и повышения квалификации государственных служащих при Правительстве Республики Казахстан (далее - Институт) на факультет переподготовки государственных служащих по специальности "Государственное и муниципальное управление" на 2-годичный цикл по очной форме обучения в количестве 10 и на 2,5-годичный цикл по заочной форме обучения в количестве 30 человек в пределах ассигнований, предусматриваемых Институту. Набор в Институт произвести из числа граждан, занимающих государственные должности в Администрации Президента, Канцелярии Премьер-Министра, в центральных исполнительных органах и ведомствах, аппаратах маслихатов и акимов всех уровней.
2. Разрешить Институту произвести набор слушателей на платной основе в количестве 10 человек по очной форме обучения и 20 человек по заочной форме обучения.
3. Набор слушателей осуществить на конкурсной основе из числа лиц, имеющих высшее образование и стаж работы не менее двух лет, по результатам вступительных экзаменов, а поступающих на платной основе - по результатам устного экзамена.
4. Руководителям центральных исполнительных органов и ведомств, акимам областей, гг. Астаны и Алматы обеспечить тщательный отбор претендентов для поступления в Институт из числа работников, имеющих перспективу роста на государственной службе.
Премьер-Министр
Республики Казахстан