1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 18 тамыз N 782
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 қаулысының 2-тармағын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігіне арналған бағдарламалар мен кіші бағдарламалардың тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі:
1998 жылдың 15 тамызына дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Министрліктің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 18 тамыздағы
N 782 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық келісім министрлігі бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
ТІЗБЕСІ
___________________________________________________________________
N |              Атауы                   |  1998 жылы  |1999 жылға
|                                      | қаржыландыру| арналған
|                                      |   нысаны    |қаржылан.
|                                      |             |дыру нысаны
___|______________________________________|_____________|__________
8 |Демалысты ұйымдастыру және мәдениет   |             |
|саласындағы қызмет                    |             |
|Республикалық деңгейдегі әкімшілік    | Ұстауға     |Ұстауға
|шығыстар                              |             |
| Орталық органның аппараты            |             |
| Аумақтық органдардың аппараты        |             |
|Баспа басылымдарын сақтау және арнайы | Бұл да      | Бұл да
|пайдалану                             |             |
|      Мемлекеттік мекемелер           |
| Мемлекеттiк кiтап палатасы           |
|                                      |             |
|Республикалық деңгейде орындалатын    |Көрсетiлген  |Көрсетілген
|мемлекеттік тапсырыстар               |қызметтер үшiн|қызметтер
|                                      |және жәрдемақы| үшін
| Газеттер мен журналдар арқылы        |беру          |
| мемлекеттiк ақпараттық               |              |
| саясатты жүргiзу                     |              |
| Теледидар арқылы мемлекеттiк         |              |
| ақпараттық саясатты жүргiзу          |              |
| Әдебиеттiң әлеуметтiк-маңызды түрлері|              |
| бойынша баспа бағдарламаларын        |              |
|қалыптастыру                          |              |
|Қазақ диаспорасын қолдау жөніндегі    |              |
|мемлекеттік саясатты жүргізу          |              |
|Жастар саясатын жүргізу               |              |
|Мемлекеттік және басқа тілдерді дамыту|              |
|Іскерлік ынтымақтастық шеңберiнде     |              |
|ақпараттық саясатты жүргiзу (ТМД      |              |
|елдері арқылы)                        |              |
|"Қазақстан-2030" стратегиясын         |              |
|насихаттауды жүргізу                  |              |
|Ғимараттарды күту және қызметкерлердің|              |
|қызметін қамтамасыз ету               |              |
___|______________________________________|______________|__________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства информации и общественного согласия Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 1998 года N 782
Во исполнение пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года N 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм для Министерства информации и общественного согласия Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Министерству информации и общественного согласия Республики Казахстан:
в срок до 15 августа 1998 года по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан утвердить методические документы по формированию государственных заказов Министерства в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 18 августа 1998 г. N 782
Перечень
программ и подпрограмм Министерства информации и
общественного согласия Республики Казахстан,
финансируемых из республиканского бюджета
---------------------------------------------------------------------
N !            Наименование           !Форма         !Форма
!                                   !финансирования!финансирования
!                                   !в 1998 году   !на 1999 год
---------------------------------------------------------------------
8  Организация отдыха и деятельность
в сфере культуры
Административные расходы на         На содержание  На содержание
республиканском уровне
Аппарат центрального органа
Аппарат территориальных органов
Хранение и специальное использование     То же        То же
печатных изданий
Государственное учреждение
Государственная книжная палата
Государственные заказы,             За оказанные   За оказанные
выполняемые на республиканском      услуги и       услуги
уровне                              субсидирование
Проведение государственной
информационной политики через
газеты и журналы
Проведение государственной
информационной политики через
телерадиовещание
Формирование издательских
программ по социально-важным видам
литературы
Проведение государственной
политики по поддержке казахской
диаспоры
Проведение молодежной политики
Развитие государственного и
других языков
Проведение информационной политики
(через страны СНГ) в рамках
делового сотрудничества
Проведение пропаганды стратегии
"Казахстан-2030"
Обслуживание зданий и обеспечение
деятельности работников