Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы N 1680 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 19 тамыздағы N 770. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.04.29. N 343 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы  Заңын  іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы N 1680  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 52, 478-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімі туралы ережеге:
3-тармақта:
төртінші азатжолдағы "Қазақстан Республикасы Президентінің жарлықтары" деген сөздер алынып тасталсын;
бесінші, алтыншы, жетінші және сегізінші азатжолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Парламентінің және оның палаталарының
нормативтік қаулылары;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік қаулылары;
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің, Жоғарғы Сотының және Орталық сайлау комиссиясының нормативтік қаулылары;
Ұлттық Банктің, Ұлттық қауіпсіздік комитетінің, орталық атқарушы органдардың азаматтардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін қозғайтын немесе ведомствоаралық сипаты бар нормативтік құқықтық актілері;"
4-тармақтың екінші азатжолында:
"енгізілгеннен кейін бес күн ішінде" деген сөздер алынып тасталсын;
"және орыс тілдерінде" деген сөздерден кейін "қағаз және электрондық сақтаушыларда" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1997 года N 1680
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1998 г. № 793. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29 апреля 2006 года N 343
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1998 г. N 793 утратило силу постановлением Правительства РК от 29 апреля 2006 года N  343 .
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1997 года N 1680  P971680_  "0б утверждении Положения о Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 52, ст. 478) следующие изменения и дополнение:
в Положении о Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце третьем пункта 2 слово "обеспечение" заменить словом "обеспечения";
в пункте 3:
в абзаце четвертом слова "указы Президента Республики Казахстан" исключить;
абзацы пятый, шестой, седьмой и восьмой изложить в следующей редакции:
"нормативные постановления Парламента Республики Казахстан и его палат;
нормативные постановления Правительства Республики Казахстан;
нормативные постановления Конституционного Совета, Верховного Суда и Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан;
нормативные правовые акты Национального Банка, Комитета национальной безопасности, центральных исполнительных органов, затрагивающих права, свободы и законные интересы граждан или носящие межведомственный характер";
в абзаце втором пункта 4:
слова "в течение пяти дней после внесения" исключить;
дополнить словами "на бумажных и электронных носителях".
Премьер-Министр
Республики Казахстан