Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 маусымдағы N 592 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 27 тамыздағы N 810 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 673 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 673 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын және Астана қаласына қоныс аударған мемлекеттiк органның орталық аппараты қызметкерiнiң өзi тұрып жатқан қызметтiкке теңестiрiлген тұрғын үйдi сатып алу шартының нысанын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 маусымдағы N 592 қаулысына P980592_мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджет есебiнен ұсталатын және Астана қаласына қоныс аударған мемлекеттiк органның орталық аппараты қызметкерiнiң өзi тұрып жатқан қызметтiкке теңестiрiлген тұрғын үйдi сатып алу шартындағы 6-тармақ алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года N 592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 августа 1998 г. N 810. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 673
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.07.2013 № 673 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1998 года N 592 P980592_ "Об утверждении формы Договора выкупа занимаемого жилища, приравненного к служебному, работником центрального аппарата государственного органа, содержащегося за счет республиканского бюджета и передислоцированного в город Астану" следующее изменение:
в Договоре выкупа занимаемого жилища, приравненного к служебному, работником центрального аппарата государственного органа, содержащегося за счет республиканского бюджета и передислоцированного в город Астану, утвержденном указанным постановлением, пункт 6 исключить.
Премьер-Министр
Республики Казахстан