1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 5 қыркүйек N 850
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметіне:
1998 жылдың 7 қыркүйегіне дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Күзет қызметінің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекіту;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс әзірлеу және енгізу ұсынылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
5 қыркүйектегі
N 850 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылға  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік        |              |
|  |қызмет көрсетулер                  |              |
|  |Республикалық деңгейде әкімшілік   | Ұстауға      | Ұстауға
|  |шығыстар                           |              |
|  | Орталық органның аппараты         |              |
|  |Күзет шараларын қамтамасыз ету     |              |
|  | аппараты                          |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |Бұл да        |Көрсетілген
|  | мемлекеттік тапсырыстар           |              |қызметтер үшін
|  |Материалдық-техникалық базаны      |              |
|  | нығайту                           |              |
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  |              |
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Службы охраны Президента Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 850
Во исполнение пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм Службы охраны Президента Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Рекомендовать Службе охраны Президента Республики Казахстан:
в срок до 7 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Службы охраны в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 1998 года № 850
Перечень
программ и подпрограмм Службы охраны Президента Республики
Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
| 1 |Государственные услуги общего        |                |                |
|   |характера                            |                |                |
|   |Административные расходы             | На содержание  |  На содержание |
|   |на республиканском уровне            |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |   Аппарат по обеспечению            |                |                |
|   |   охранных мероприятий              |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |      То же     |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Укрепление материально-технической|                |                |
|   |   базы                              |                |                |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение |                |                |
|   |   деятельности работников           |                |                |
|___|_____________________________________|________________|________________|
(Корректор: И.В. Склярова
оператор:  А.Е. Турсынова
10.12.98г.)