1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 5 қыркүйек N 857
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1998 жылдың 7 қыркүйегіне дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Министрліктің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсыныс әзірлесін және енгізсін;
1 желтоқсанға дейін мерзімде ауылшаруашылық өнімдерін отандық өндірушілерді қосымша қаржыландырудың тетігін бекітсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
5 қыркүйектегі
N 857 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|  |"Шығыстар" бөлімі                  |              |
|1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік        |              |
|  |қызметтер                          |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын | Ұстауға      | Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              | қызметтер үшін
|  |Ауыл шаруашылығы, су (су кадастрын |              |
|  |әзірлеу) және орман шаруашылығы    |              |
|  |мен табиғатты қорғау саласындағы   |              |
|  |қолданбалы ғылыми зерттеулер       |              |
|4 |Білім беру                         |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын | Бұл да       |Бұл да
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |
|  |Аппараттың кадрларын қайта даярлау |              |
|  |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын |              |
|  |қайта даярлау                      |              |
|10|Ауыл, су және орман шаруашылығы,   |              |
|  |балық аулау, аң аулау және қорша-  |              |
|  |ған ортаны қорғау                  |              |
|  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік | Бұл да       |  Ұстауға
|  |шығыстар                           |              |
|  |Орталық органның аппараты          |              |
|  |Аумақтық органдардың аппараты      |              |
|  |республикалық деңгейдегі малдәрі-  |              |
|  |герлік қызмет көрсету              |              |
|  | Мемлекеттік мекемелер             |              |
|  |Оңтүстік-Шығыс аймақтық мал мен    | Бұл да       | Бұл да
|  |құстың ерекше қауіпті аурулары     |              |
|  |жөніндегі мамандандырылған малдәрі-|              |
|  |герлік лаборатория                 |              |
|  |Суармалы жерлердің мелиорациялық   |              |
|  |жағдайын бағалау                   |              |
|  |Мемлекеттік мекемелер              |              |
|  |Жетісу гидрогеологиямелиоративтік  | Бұл да       | Бұл да
|  |экспедициясы                       |              |
|  |Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар- |              |
|  |ды күту                            |              |
|  |   Мемлекеттік мекемелер           |              |
|  | Алматы мемлекеттік табиғат қорығы | Бұл да       |  Бұл да
|  |Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғат  | Бұл да       |  Бұл да
|  |қорығы                             |              |
|  |Барсакелмес мемлекеттік табиғат    | Бұл да       |  Бұл да
|  |қорығы                             |              |
|  |Қорғалжын мемлекетті табиғат қорығы| Бұл да       |  Бұл да
|  |Марқакөл мемлекеттік табиғат қорығы| Бұл да       |  Бұл да
|  |Наурызым мемлекеттік табиғат қорығы| Бұл да       |  Бұл да
|  |Үстірт мемлекеттік табиғат қорығы  | Ұстауға      |  Ұстауға
|  |Алакөл мемлекеттік табиғат қорығы  | Бұл да       |  Бұл да
|  |Қарқаралы мемлекеттік ұлттық       | Бұл да       |  Бұл да
|  |табиғат паркі                      |              |
|  |Баянаул мемлекеттік ұлттық табиғат | Бұл да       |  Бұл да
|  |паркі                              |              |
|  |Көкшетау мемлекеттік ұлттық табиғат| Бұл да       |  Бұл да
|  |паркі                              |              |
|  |Іле Алатау мемлекеттік ұлттық      | Бұл да       |  Бұл да
|  |табиғат паркі                      |              |
|  |"Алтын-Емел" мемлекеттік ұлттық    | Бұл да       |  Бұл да
|  |табиғат паркі                      |              |
|  |"Қызыл-Жиде" республикалық мемле-  | Бұл да       |  Бұл да
|  |кеттік табиғат қорғау мекемесі     |              |
|  |"Қазақстан ормандары" бағдарламасы | Бұл да       |  Бұл да
|  |    Мемлекеттік мекемелер          |              |
|  |Қазақ мемлекеттік республикалық    | Бұл да       |  Бұл да
|  |орман-тұқым мекемесі               |              |
|  |Орман қорғау мекемесі              | Бұл да       |  Бұл да
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |              |
|  |мемлекетті тапсырыстар             |              |
|  | Өсімдіктерді қорғау               | Бұл да       |  Көрсетілген
|  |                                   |              | қызметтер үшін
|  |Мал ауруларының диагностикасы      | Бұл да       |  Бұл да
|  |Қарсыэпизоотия                     | Бұл да       |  Бұл да
|  |Орманды қалпына келтіру және       | Бұл да       |  Бұл да
|  |Қорғау мақсатында орман өсіру      |              |
|  |Орманды әуе авиациямен қорғау      | Бұл да       |  Бұл да
|  |Орман-аңшылық құрылымы және        | Бұл да       |  Бұл да
|  |орманшаруашылығын жобалау          |              |
|  |Бұта ағаштар тұқымының селекциясы  | Бұл да       |  Бұл да
|  |және сорттарды сынау               |              |
|  |Шаруашылық мұқтажы үшін су беруге  | Бұл да       |  Бұл да
|  |қатысы жоқ сушаруашылық объекті-   |              |
|  |лерін пайдалану                    |              |
|  |Мемлекетаралық су шаруашылық       | Бұл да       |  Бұл да
|  |объектілерін пайдалану             |              |
|  |Су қорғауды кешенді пайдаланудың,  | Көрсетілген  | Көрсетілген
|  |су шаруашылығы тепе-теңдігінің     |қызметтер үшін|қызметтер үшін
|  |сызбасын әзірлеу                   |              |
|  |Жер кадастрын әзірлеу және оған    | Бұл да       |  Бұл да
|  |өзгерістер енгізу жөніндегі техни- |              |
|  |калық құжаттарды дайындау          |              |
|  |Топографо-геодезиялық және карто-  | Бұл да       |  Бұл да
|  |графиялық өнімдерді қамтамасыз ету |              |
|  |Мемлекеттік шекараны демаркациялау | Бұл да       |  Бұл да
|  |Тұқымдық және отырғызу материал-   | Бұл да       |  Бұл да
|  |дарының сорттық және себу сапала-  |              |
|  |рын анықтау                        |              |
|  |Ауылшаруашылық дақылдарының сортын | Бұл да       |  Бұл да
|  |сынау                              |              |
|  |Суармалы жердің мелиоративтік      | Бұл да       |  Бұл да
|  |күйіне баға беру                   |              |
|  |Балық қорларын (балық шабақтарын)  | Бұл да       |  Бұл да
|  |көбейту                            |              |
|  |Ауылшаруашылық өнімдерін отандық   | Бұл да       |  Бұл да
|  |өндірушілерді қосымша қаржыландыру |              |
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  | Ұстауға      |  Бұл да
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 857
Во исполнения пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в срок до 7 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Министерства в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением;
в срок до 1 декабря разработать и утвердить механизм субсидирования отечественных производителей сельскохозяйственной продукции.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 1998 года № 857
Перечень
программ и подпрограмм Министерства сельского хозяйства,
финансируемых из республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
|   |Раздел "Расходы"                     |                |                |
| 1 |Государственные услуги общего        |                |                |
|   |характера                            |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  | На содержание  |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Прикладные научные                |                |                |
|   |   исследования в области            |                |                |
|   |   сельского, водного (разработка    |                |                |
|   |   водного кадастра) и лесного       |                |                |
|   |   хозяйства и охраны окружающей     |                |                |
|   |   среды                             |                |                |
| 4 |Образование                          |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |      То же     |      То же     |
|   |на республиканском уровне            |                |                |
|   |   Переподготовка кадров аппарата    |                |                |
|   |   Переподготовка кадров             |                |                |
|   |   государственных учреждений        |                |                |
| 10|Сельское, водное и лесное хозяйство, |                |                |
|   |рыболовство, охота и охрана          |                |                |
|   |окружающей среды                     |                |                |
|   |Административные расходы на          |     То же      | На содержание  |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |   Аппарат территориальных органов   |                |                |
|   |Ветеринарное обслуживание на         |                |                |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |       Государственные учреждения    |                |                |
|   |   Юго-Восточная зональная           |     То же      |      То же     |
|   |   специализированная ветеринарная   |                |                |
|   |   лаборатория по особо опасным      |                |                |
|   |   болезням животных и птиц          |                |                |
|   |Оценка мелиоративного состояния      |                |                |
|   |орошаемых земель                     |                |                |
|   |       Государственные учреждения    |                |                |
|   |   Жетысуйская                       |      То же     |      То же     |
|   |   гидрогеологомелиоративная         |                |                |
|   |   экспедиция                        |                |                |
|   |Содержание особо охраняемых природных|                |                |
|   |территорий                           |                |                |
|   |       Государственные учреждения    |                |                |
|   |   Алматинский государственный       |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Аксу-Джабаглинский государственный|      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Барсакельмесский государственный  |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Западно-Алтайский государственный |      То  же    |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Кургальджинский государственный   |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Маркакольский государственный     |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Наурзумский государственный       |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Устюртский государственный        |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Алакольский государственный       |      То же     |      То же     |
|   |   природный заповедник              |                |                |
|   |   Каркаралинский государственный    |      То же     |      То же     |
|   |   национальный природный парк       |                |                |
|   |   Баянаульский государственный      |      То же     |      То же     |
|   |   национальный природный парк       |                |                |
|   |   Государственный национальный      |      То же     |      То же     |
|   |   природный парк "Кокшетау"         |                |                |
|   |   Иле-Алатауский государственный    | На содержание  | На содержание  |
|   |   национальный природный парк       |                |                |
|   |   Государственный национальный      |      То же     |      То же     |
|   |   природный парк "Алтын-Эмель"      |                |                |
|   |   Республиканское государственное   |      То же     |      То же     |
|   |   природоохранное учреждение        |                |                |
|   |   "Кзыл-Джигида"                    |                |                |
|   |Программа "Леса Казахстана"          |      То же     |      То же     |
|   |       Государственные учреждения    |                |                |
|   |   Казахское государственное         |      То же     |      То же     |
|   |   республиканское лесосеменное      |                |                |
|   |   учреждение                        |                |                |
|   |   Лесоохранные учреждения           |      То же     |      То же     |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |                |                |
|   |на республиканском уровне            |                |                |
|   |   Защита растений                   |      То же     |За оказанные    |
|   |                                     |                |услуги          |
|   |   Диагностика заболеваний животных  |      То же     |      То же     |
|   |   Противоэпизоотия                  |                |                |
|   |   Лесовосстановление и защитное     |      То же     |      То же     |
|   |   лесоразведение                    |                |                |
|   |   Авиаохрана леса                   |      То же     |      То же     |
|   |   Лесоохотустройство и              |                |                |
|   |   лесохозяйственное проектирование  |      То же     |      То же     |
|   |   Селекция и сортоиспытание         |      То же     |      То же     |
|   |   древесно-кустарниковых пород      |                |                |
|   |   Эксплуатация водохозяйственных    |      То же     |      То же     |
|   |   объектов не связанных с подачей   |                |                |
|   |   воды на хозяйственные нужды       |                |                |
|   |   Эксплуатация межгосударственных   |      То же     |      То же     |
|   |   водохозяйственных объектов        |                |                |
|   |   Разработка схем комплексного      |За оказанные    |За оказанные    |
|   |   использования охраны вод,         |услуги          |услуги          |
|   |   водохозяйственных балансов        |                |                |
|   |   Разработка земельного кадастра    |      То же     |      То же     |
|   |   и подготовка технической          |                |                |
|   |   документации по внесению изменений|                |                |
|   |   в него                            |                |                |
|   |   Обеспечение топографо-геодезичес- |      То же     |      То же     |
|   |   кой и картографической продукцией |                |                |
|   |   Демаркация государственной        |      То же     |      То же     |
|   |   границы                           |                |                |
|   |   Определение сортовых и посевных   |      То же     |      То же     |
|   |   качеств семенного и посадочного   |                |                |
|   |   материала                         |                |                |
|   |   Сортоиспытание сельскохозяйствен- |      То же     |      То же     |
|   |   ных культур                       |                |                |
|   |   Оценка мелиоративного состояния   |      То же     |      То же     |
|   |   орошаемых земель                  |                |                |
|   |   Воспроизводство рыбных запасов    |      То же     |      То же     |
|   |   (молоди рыб)                      |                |                |
|   |   Субсидирование отечественных      |      То же     |      То же     |
|   |   производителей сельскохозяйствен- |                |                |
|   |   ной продукции                     |                |                |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение | На содержание  |      То же     |
|   |   деятельности работников           |                |                |
|___|_____________________________________|________________|________________|
Специалист Э.А. Жакупова