Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Түрiк Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 9 қыркүйектегi N 866
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Түрiк Республикасына ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру және өзара пайдалы ынтымақтастықты қамтамасыз ету, екiжақты қарым-қатынастарды одан әрi кеңейту мен дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың Түрiк Республикасына 1998 жылғы 14-18 маусымдағы ресми сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi қоса берiлiп отырған Шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы
органдары мен ведомстволары Жоспарда көзделген тапсырмаларды орындау
жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының Үкiметiне осы қаулының орындалу барысы туралы
кемiнде жарты жылда бiр рет хабарлама жасап отыратын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 9 қыркүйектегi
N 866 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың
1998 жылғы 14-18 маусымдағы Түрiк Республикасына ресми
сапары барысында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен
уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi шаралар
Жоспары
___________________________________________________________________
N |                Шара                       | Атқарылу нысаны
___________________________________________________________________
1 |                    2                      |          3
___________________________________________________________________
I. Қол қойылған келiсiмдердi iске асыру
___________________________________________________________________
1.1.|Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына|Үкiмет қаулысы
|Қазақстан Республикасының Үкiметi мен     |
|Түрiк Республикасының Үкiметi арасындағы  |
|Туризм саласындағы ынтымақтастық туралы   |
|келiсiмдi бекiту туралы ұсыныс енгiзу     |
___________________________________________________________________
1.2.|1.1-тармақта белгiленген Келiсiмнiң iске  |Атқарылуы туралы
|асырылуына бақылау орнату                 |ақпарат
___________________________________________________________________
II. Келiсiмдердi келiсу және оларды қол қоюға әзiрлеу
___________________________________________________________________

О мерах по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан Н.А.Назарбаева в Турецкую Республику
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1998 г. N 866
В целях реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан в Турецкую Республику, обеспечения взаимовыгодного сотрудничества, дальнейшего расширения и развития двусторонних отношений Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Республики Казахстан Н.А.Назарбаева в Турецкую Республику 14-18 июня 1998 года (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам и ведомствам принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан не реже одного раза в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения настоящего постановления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 сентября 1998 года N 866
ПЛАН МЕРОПРИЯТИЙ ПО РЕАЛИЗАЦИИ СОГЛАШЕНИЙ
И ДОГОВОРЕННОСТЕЙ, ДОСТИГНУТЫХ В ХОДЕ
ОФИЦИАЛЬНОГО ВИЗИТА ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ
КАЗАХСТАН Н.А.НАЗАРБАЕВА
В ТУРЕЦКУЮ РЕСПУБЛИКУ 14-18 ИЮНЯ 1998 ГОДА
---------------------------------------------------------------------------
N !       Мероприятие        !Форма исполнения!Срок       !Ответственные
!                          !                !исполнения !за исполнение
---------------------------------------------------------------------------
1 !            2             !       3        !     4     !      5
---------------------------------------------------------------------------
I. Реализация подписанных соглашений
1.1 Внести на рассмотрение     Постановление    Сентябрь    Минобразования,
Правительства предложение  Правительства    1998 года   культуры и
об утверждении Соглашения                               здравоохранения
между Правительством
Республики Казахстан и
Правительством Турецкой
Республики о сотрудничестве
в области туризма
1.2 Установить контроль за     Информация об    1 раз в     Минобразования,
реализацией Соглашения,    исполнении       полгода     культуры и
указанного в пункте 1.1                                 здравоохранения
II. Согласование и подготовка Соглашений к подписанию