1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 11 қыркүйек N 876
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі (келісім бойынша):
1998 жылдың 14 қыркүйегіне дейін мерзімде Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Әкімшіліктің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
11 қыркүйектегі
N 876 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы
Президенті Әкімшілігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының
тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет |              |
|  |көрсетулер                         |              |
|  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік |              |
|  |шығыстар                           |Ұстауға       | Ұстауға
|  | Орталық органның аппараты         |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын | Бұл да       |Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |қызметтер үшін
|  |Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет |              |
|  |көрсету функцияларын орындау үшін  |              |
|  |кадрларды қайта даярлау            |              |
|  |Мемлекеттік қызмет көрсетудің      |              |
|  |функцияларын орындау үшін жоғары   |              |
|  |оқу орындарында кадрларды даярлау  |              |
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  |              |
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Администрации Президента Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 1998 года № 876
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм Администрации Президента Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию):
в срок до 14 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Администрации в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 1998 года № 876
Перечень
программ и подпрограмм Администрации Президента
Республики Казахстан, финансируемых из
республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
|   |                                     |                |                |
| 1 |Государственные услуги общего        |                |                |
|   |характера                            |                |                |
|   |Административные расходы на          | На содержание  | На содержание  |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |       То же    |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Переподготовка кадров для         |                |                |
|   |   выполнения функции государственных|                |                |
|   |   услуг общего характера            |                |                |
|   |   Подготовка кадров в высших учебных|                |                |
|   |   заведениях для выполнения функции |                |                |
|   |   государственных услуг             |                |                |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение |                |                |
|   |   деятельности работников           |                |                |
|___|_____________________________________|________________|________________|
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова
15.12.98г.)