1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 11 қыркүйек N 880
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі:
1998 жылдың 14 қыркүйегіне дейін мерзімде Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен
келісім бойынша жоғарыда аталған тізбеге сәйкес Министрліктің мемлекеттік
тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық
актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және
Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1998 жылғы 11 қыркүйектегі
N 880 қаулысымен
бекітілген
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік        |              |
|  |қызметтер                          |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |Ұстауға       | Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              | қызметтер үшін
|  | Заң шығару саласындағы қолданбалы |              |
|  |ғылыми зерттеулер                  |              |
|3 | Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік  |              |
|  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік |Бұл да        |Ұстауға
|  |шығыстар                           |              |
|  |Орталық органның аппараты          |              |
|  |Аумақтық органдардың аппараты      |              |
|  |Әділет органдары                   |Бұл да        |Бұл да
|  |  Мемлекеттік мекемелер            |              |
|  |Әскери соттар                      |              |
|  |Облыстық, Астана және Алматы       |              |
|  |қалалық соттары                    |              |
|  |Аудандық соттар                    |              |
|  |Сот сараптамаларын жүргізу         |Бұл да        |Бұл да
|  | Мемлекеттік мекемелер             |              |
|  |Сот сараптамасы орталығы           |              |
|  |Халыққа азаматтық хал актілерін    |Бұл да        |Бұл да
|  |тіркеу жөнінде заң қызметін        |              |
|  |көрсету                            |              |
|  | Мемлекеттік мекемелер             |              |
|  |Аудандық АХАТ-тар                  |              |
|  |Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету |Бұл да        |Бұл да
|  |  Мемлекеттік мекемелер            |              |
|  |Құқықтық ақпараттардың             |              |
|  |республикалық орталығы             |              |
|  |Соттардың әділетсіз шешімдері      |              |
|  |бойынша азаматтарға келтірген      |              |
|  |залалдардың орнын толтыру          |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |Бұл да        | Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |қызметтер үшін
|  |Соттарда мемлекеттің мүддесін      |              |
|  |қорғау                             |              |
|  |Сотқа қатысқаны үшін адвокаттарға  |              |
|  |еңбекақы төлеу                     |              |
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  |              |
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |
|4 |Білім беру                         |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |Бұл да        |Бұл да
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |
|  |Аппараттың кадрларын қайта даярлау |              |
|  |Мемлекеттік мекемелердің кадрларын |              |
|  |қайта даярлау                      |              |
|__|___________________________________|______________|____________________

Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства юстиции Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 1998 года № 880
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень программ и подпрограмм Министерства юстиции Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (прилагается).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
в срок до 14 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Министерства в соответствии с вышеназванным перечнем;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 1998 года № 880
Перечень
программ и подпрограмм Министерства юстиции
Республики Казахстан, финансируемых из
республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
| 1 |Государственные услуги общего        |                |                |
|   |характера                            |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  | На содержание  |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Прикладные научные                |                |                |
|   |   исследования в области            |                |                |
|   |   законодательства                  |                |                |
| 3 |Общественный порядок и безопасность  |                |                |
|   |Административные расходы на          |      То же     |На содержание   |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |   Аппарат территориальных органов   |                |                |
|   |Отправление правосудия               |      То же     |     То же      |
|   |      Государственные учреждения     |                |                |
|   |   Военные суды                      |                |                |
|   |   Областные, Астанинский и          |                |                |
|   |   Алматинский городские суды        |                |                |
|   |   Районные суды                     |                |                |
|   |Проведение судебных экспертиз        |      То же     |     То же      |
|   |      Государственные учреждения     |                |                |
|   |   Центр судебной экспертизы         |                |                |
|   |Оказание юридических услуг населению |      То же     |     То же      |
|   |по регистрации актов гражданского    |                |                |
|   |состояния                            |                |                |
|   |      Государственные учреждения     |                |                |
|   |   Районные ЗАГСы                    |                |                |
|   |Обеспечение правовой информацией     |       То же    |     То же      |
|   |      Государственные учреждения     |                |                |
|   |   Республиканский центр правовой    |                |                |
|   |   информации                        |                |                |
|   |Возмещение ущерба, причиненного      |                |                |
|   |гражданам по неправосудным решениям  |                |                |
|   |судов                                |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |     То же      |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Защита интересов государства в    |                |                |
|   |   судах                             |                |                |
|   |   Оплата труда адвокатов за участие |                |                |
|   |   в суде                            |                |                |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение |                |                |
|   |   деятельности работников           |                |                |
| 4 |Образование                          |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |     То же      |      То же     |
|   |на республиканском уровне            |                |                |
|   |   Переподготовка кадров аппарата    |                |                |
|   |   Переподготовка кадров             |                |                |
|   |   государственных учреждений        |                |                |
|___|_____________________________________|________________|________________|
(Корректор:  И. Склярова
Специалист: Э. Жакупова
14.12.98г.)