"Орал-Атырау бекіре балық өсіру зауыты" және "Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 16 қыркүйек N 909
Атырау облысында екі бекіре балық өсіру зауытының пайдалануға қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасы Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Орал-Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
2) "Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны құрылсын.
2. <*>
Ескерту. 2- тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.30. N 1792 қаулысымен
3. Уәкілетті мемлекеттік басқару органы бір айлық мерзім ішінде "Орал- Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны мен "Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жарғысын бекітсін және заңдарда белгіленген тәртіппен оларды мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. "Орал-Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мен "Атырау бекіре балық өсіру зауыты" жедел басқару құқығындағы республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның негізгі міндеттері жас бекіре балықтар түрлерін өсіру және олармен Жайық-Каспий бассейнінің су айдындарын балықтандыру болып белгіленсін.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.30. N 1792 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании республиканских государственных казенных предприятий на праве оперативного управления "Урало-Атырауский осетровый рыбоводный завод" и "Атырауский осетровый рыбоводный завод"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 909
В связи с принятием в эксплуатацию двух осетровых рыбоводных заводов в Атырауской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать:
1) Республиканское государственное казенное предприятие на праве оперативного управления "Урало-Атырауский осетровый рыбоводный завод";
2) Республиканское государственное казенное предприятие на праве оперативного управления "Атырауский осетровый рыбоводный завод".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 ноября 2000 г. N 1792 P001792_ )
3. Уполномоченному органу государственного управления в месячный срок утвердить устав республиканского государственного казенного предприятия на праве оперативного управления "Урало-Атырауский осетровый рыбоводный завод"и республиканского государственного казенного предприятия на праве оперативного управления "Атырауский осетровый рыбоводный завод" и обеспечить их государственную регистрацию в установленном законодательством порядке.
4. Основными задачами республиканского государственного казенного предприятия на праве оперативного управления "Урало-Атырауский осетровый рыбоводный завод" и республиканского государственного казенного предприятия на праве оперативного управления "Атырауский осетровый рыбоводный завод" определить - выращивание молоди осетровых видов рыб и
зарыбление ими водоемов Урало-Каспийского бассейна.
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30
ноября 2000 г. N 1792
P001792_
)
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:      А.Е. Турсынова
Специалист:    Э.А. Жакупова