Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 18 қыркүйек N 918
1997/98 жылғы қыста Қарағанды облысында болған дауылды желдерге, қатты аяздарға байланысты төтенше жағдайлардың зардаптарын жою мақсатында, сондай-ақ зардап шеккен халыққа көмек көрсету үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан Қарағанды облысының әкіміне Теміртау қаласы үшін 1997/98 жылғы қыста болған табиғи зілзалалардың зардаптарын жою жөніндегі жұмыстарды қаржыландыруға 30 (отыз) млн. теңге бөлінсін.
2. Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімі 1998 жылдың қорытындысы
бойынша Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі комитетіне
орындалған жұмыстардың көлемі мен құны туралы баяндасын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық
департаменті бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды
қамтамасыз етсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года № 918
В целях ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций, связанных с штормовыми ветрами, сильными морозами, отмечавшимися зимой 1997/98 года в Карагандинской области, а также для оказания помощи пострадавшему населению Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан 30 (тридцать) млн. тенге акиму Карагандинской области для города Темиртау на финансирование работ по ликвидации последствий стихийных бедствий, отмечавшихся зимой 1997/98 года.
2. Акиму города Темиртау Карагандинской области по итогам 1998 года доложить Комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об объемах и стоимости выполненных работ.
3. Департаменту казначейства Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)