Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi Алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 23 қыркүйектегi N 934. Қаулының күші жойылды - 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Қазақстан Республикасында мемлекеттiк басқаруды одан әрi жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 21 мамырдағы N 3958  Жарлығына  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 16, 136-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
(1-3) <*>
ЕСКЕРТУ. 1-3-тармақтардың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.02.25. N 173  қаулысымен .
4. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетiнiң аумақтық органдары үшiн Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетiнiң аумақтық органдарының қызметтiк жеңiл автомобильдерiнiң лимитiн қысқартудың есебiнен 5 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетiнiң аумақтық органдарын ұстау үшiн қаржыландыруды республикалық бюджет қаражатының есебiнен заңдарда белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру департаментi Оңтүстiк Қазақстан, Қостанай, Ақтөбе, Батыс Қазақстан облыстары мен Астана қаласының әкiмдерiмен бiрлесiп, Алматы қаласының әкiмi Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң Алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетiнiң аумақтық органдарын орналастыру үшiн бiр ай мерзiмде үй-жай бөлсiн.
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Алкогольдi өнiмдердi өндiруге және олардың айналымына мемлекеттiк бақылау жасау жөнiндегi комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 29 сәуiрдегi N 391а қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Вопросы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1998 г. N 934. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 21 мая 1998 года N 3958 U983958_  "О дальнейшем совершенствовании государственного управления в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 16, ст. 136) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. (Пункты 1-3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 1999 г. N 173 P990173_  )
4. Определить лимит служебных легковых автомобилей для территориальных органов Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан в количестве 5 единиц за счет сокращения лимита служебных легковых автомобилей территориальных органов Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить финансирование территориальных органов Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан за счет средств республиканского бюджета в установленном законодательством порядке.
6. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акимами Южно-Казахстанской, Костанайской, Актюбинской, Восточно-Казахстанской областей и города Астаны, акиму города Алматы в месячный срок выделить помещения для размещения территориальных органов Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
7. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 1998 года N 391а P98391a_  "Вопросы Комитета по государственному контролю над производством и оборотом алкогольной продукции Министерства финансов Республики Казахстан".
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан