Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1749 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 28 қыркүйек N 959
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан мұнай өнеркәсібінің 100 жылдығы мерейтойын өткізу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 11 желтоқсандағы N 1749
P971749_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 53,
486-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасына:
Қазақстан мұнай өнеркәсібінің 100 жылдығы мерейтойын өткізу жөніндегі
ұйымдастыру комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Ораз Әлиұлы Жандосов         - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің бірінші орынбасары,
төраға
Ұйымдастыру комиссиясының мүшелері:
Мұхтар Қабылұлы Әблязов      - Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Ерлан Елемесұлы Үпішев       - Мұнай тасымалдау жөніндегі
"ҚазТрансОйл" ұлттық
компаниясының президенті
Николай Иванович Баев        - Маңғыстау облысының әкімі
Ғалымжан Бәділжанұлы         - Павлодар облысының әкімі
Жақиянов
Қалық Абдуллаұлы Абдуллаев   - Оңтүстік Қазақстан облысының
әкімі;
"Н.Ж. Қаппаров               - Мұнай тасымалдау жөніндегі
"ҚазТрансОйл" ұлттық
компаниясының президенті"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұрлан Жамбылұлы            - "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ
Қаппаров                       компаниясының президенті";
А.С.Есімов, А.Ә.Жабағин, Б.М.Қуандыков, В.Л.Левитин, Д.Қ.Ахметов,
З.Қ.Тұрысбеков аталған құрамнан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1997 года № 1749
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1998 года № 959
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря
1997 года № 1749
P971749_
"О проведении юбилейной даты - 100-летия нефтяной
промышленности Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 53, ст.486)
следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав организационной комиссии по проведению юбилейной
даты - 100-летия нефтяной промышленности Казахстана:
Джандосова Ураза                 - Первого заместителя Премьер-Министра
Алиевича                           Республики Казахстан, председателем
Членами организационной комиссии:
Аблязова Мухтара                 - Министра энергетики, индустрии и
Кабуловича                         торговли Республики Казахстан
Упушева Ерлана                   - президента Национальной компании
Елемесовича                        по транспортировке нефти "КазТрансОйл"
Баева Николая                    - акима Мангистауской области
Ивановича
Жакиянова Галымжана              - акима Павлодарской области
Бадылжановича
Абдуллаева Калыка                - акима Южно-Казахстанской области;
Абдуллаевича
строки:
"Каппаров Н.Д.                   - президент Национальной комиссии по
транспортировке нефти "КазТрансОйл"
изложить в следующей редакции:
"Каппаров Нурлан Джамбулович          - президент Национальной нефтегазовой
компании "Казахойл";
вывести из указанного состава Есимова А.С., Жабагина А.А.,
Куандыкова Б.М., Левитина В.Л., Ахметова Д.К., Турисбекова З.К.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:       А.Е. Турсынова
Специалист:     Э.А. Жакупова