Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 28 қыркүйектегi N 960
Жылумен жабдықтау жөнiндегi жағдайды тұрақтандыру және шағын және орташа қалаларды 1998-1999 жылдың күзгi-қысқы кезеңiне дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларды жою жөнiндегi шараларды қаржыландыруға арналған резерв қорынан Степногор жылу электр орталығын жөндеу жұмыстарын жүзеге асыру және оны 1998-1999 жылдың күзгi-қысқы жағдайларындағы тұрақты жұмыс iстеуге дайындау үшiн Ақмола облысының әкiмiне 125500 мың (жүз жиырма бес миллион бес жүз мың) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуына бақылау жасауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1998 г. N 960
В целях стабилизации положения по теплоснабжению и подготовке к осенне-зимнему периоду 1998-1999 годов малых и средних городов Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделять акиму Акмолинской области из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций 125500 тыс. (сто двадцать пять миллионов пятьсот тысяч) тенге на осуществление ремонтных работ по Степногорской теплоэлектроцентрали и подготовку ее к устойчивой работе в осенне-зимних условиях 1998-1999 годов.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан