"ҚХЖБ-топ" (Қазақстан Халықтық Жинақ Банкi) ұлттық инвестициялық қаржы акционерлiк компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын құру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 29 қыркүйек N 965. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.03.29. N 460 қаулысымен. ~P000460
"ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлiк компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 2 шiлдедегi N 4003 Жарлығын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлiк компаниясы" жабық акционерлiк қоғамы (бұдан әрi - "ҚХЖБ-топ") құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiппен:
1) "ҚХЖБ-топ" компаниясының жарғылық капиталын 10 000 000 (он миллион) теңге мөлшерiнде қалыптастырсын, көрсетiлген қаражатты Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан бөлсiн;
2) "ҚХЖБ-топ" компаниясының жарғысын бекiтсiн, онда "ҚХЖБ-топ" ұлттық инвестициялық қаржы акционерлiк компаниясы" жабық акционерлiк қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 2 шiлдедегi N 4003 Жарлығының 1-тармағындағы 3)-тармақшасымен айқындалған қызмет түрi оның қызметiнiң негiзгi нысанасы болып
көзделсiн.
3) "ҚХЖБ-топ" компаниясы акцияларының мемлекеттiк пакетiн
"Қазақстан Халықтық Жинақ Банкi" ашық акционерлiк қоғамына
сенiмгерлiк басқаруға берсiн.
3. Осы қаулының атқарылуына бақылау жасау Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по созданию закрытого акционерного общества "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1998 г. N 965 . (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 марта 2000 г. N 460 ~P000460)
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 2 июля 1998 года N 4003 "О создании "Национальной инвестиционной финансовой акционерной компании "НСБК-груп" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать закрытое акционерное общество "Национальная инвестиционная финансовая акционерная компания "НСБК-груп" (далее компания "НСБК-груп").
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) сформировать уставный капитал компании "НСБК-груп" в размере 10 000 000 (десять миллионов) тенге, выделив указанные средства из резервного фонда Правительства Республики Казахстан;
2) утвердить устав компании "НСБК-груп", предусмотрев, что основным предметом ее деятельности являются виды деятельности, определенные подпунктом 3) пункта 1 Указа Президента Республики Казахстан от 2 июля 1998 года N 4003 U984003_ "О создании "Национальной инвестиционной финансовой акционерной компании "НСБК-груп";
3) передать в доверительное управление компании "НСБК-груп" государственный пакет акций открытого акционерного общества "Народный Сберегательный Банк Казахстана".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан