Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 5 қазандағы N 997
Астана қаласын жылумен және энергиямен жабдықтау жағдайын тұрақтандыру және 1998/99 жылдардың күзгi-қысқы кезеңiне дайындау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларды жою жөнiндегi шараларды қаржыландыруға арналған резерв қорынан Астана қаласының әкiмiне 1-ЖЭО, 2-ЖЭО, жылу жүйелерiнiң жөндеу жұмыстарына және отын сатып алуға қайтарымды негiзде 400 (төрт жүз) млн.тенге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуына бақылау жасасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне ендi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 1998 г. N 997
В целях стабилизации положения по теплоэнергоснабжению и подготовки к осенне-зимнему периоду 1998/99 годов г.Астаны Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму г.Астаны 400 (четыреста) млн.тенге на возвратной основе из резервного фонда Правительства Республики Казахстан на ремонтные работы ТЭЦ-1, ТЭЦ-2, тепловых сетей и закупа топлива, предусмотренных для финансирования мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан