Павлодар қаласының "Химпром" акционерлік қоғамындағы дағдарысты жою жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 6 қазан N 1001
Павлодардың "Химпром" акционерлік қоғамындағы қаржы-экономикалық дағдарысты жою мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру департаменті "Химпром" акционерлік қоғамы жарғылық капиталының 90 проценті мөлшеріндегі акциялардың мемлекеттік пакетін Павлодар облысы бойынша аумақтық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетіне берсін.
2. "Хлор-сілті өндірісін құру жобасын жүзеге асыру үшін шарттарды қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 желтоқсандағы N 1699 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О мерах по преодолению кризиса в акционерном обществе "Химпром", г. Павлодар
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1998 года № 1001
В целях преодоления финансово-экономического кризиса в Павлодарском акционерном обществе "Химпром" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Департаменту государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан передать государственный пакет акций в размере 90 процентов от уставного капитала акционерного общества "Химпром" территориальному комитету государственного имущества и приватизации по Павлодарской области.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 4 декабря 1997 года № 1699
P971699_
"О мерах по обеспечению
условий для осуществления проекта создания хлорно-щелочного производства.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор: И.В. Склярова
оператор:  А.Е. Турсынова
10.12.98г.)