Жаңажол-Ақтөбе құбырының құрылысын аяқтауға Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервтік қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 14 қазан N 1034
Ақтөбе облысын газбен жабдықтау және оны 1998/99 жылдың күзгі-қысқы кезеңіне дайындау жөніндегі тұрақтандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының өкіміне төтенше жағдайларды жою жөніндегі шараларды қаржыландыруға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерв қорынан облыстың бюджеттік ұйымдары үшін дербес жылыту жүйелерін сатып алуға және орнатуға қайтарымды негізде 80 (сексен) млн. теңге бөлінсін. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.02.09. N 105 қаулысымен .
2. Ақтөбе облысының әкімі 1999 жылдың 31 желтоқсанына дейін жоғарыда аталған соманың қайтарылуын қамтамасыз етсін. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 1999.02.09. N 105 қаулысымен .
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлінетін қаражаттың нысаналы пайдалануын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резервного фонда Правительства Республики Казахстан на завершение строительства газопровода Жанажол-Актюбинск
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года № 1034
В целях стабилизации положения по газоснабжению и подготовке к осенне-зимнему периоду 1998/99 года Актюбинской области Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Актюбинской области 80 (восемьдесят) млн.тенге на возвратной основе из резервного фонда правительства Республики Казахстан на приобретение и установку автономных отопительных систем для бюджетных организаций области, предусмотренных на финансирование мероприятий по ликвидации чрезвычайных ситуаций.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 февраля 1999 г. N 105 P990105_ .
2. Акиму Актюбинской области обеспечить возврат вышеуказанной суммы до 31 декабря 1999 года.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 9 февраля 1999 г. N 105 P990105_ .
3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделяемых средств
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики  Казахстан
(Специалист: Жакупова Э.А.)