Қазақстан Республикасының меншігіне Вена қаласында (Австрия Республикасы) ғимарат сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 29 қазан N 1106
Мемлекеттік қаражатты ұтымды пайдалану және шетелдегі Қазақстан Республикасының меншік құқығына жататын жылжымайтын объектілердің тізбесін кеңейту жөніндегі белгіленген жобаларды одан әрі іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы Елшілігін әкімшілік тұрғыдан жайғастыру үшін Вена қаласында: Bruckhaufer Наuрtstr., 18 мекен-жайда орналасқан ғимаратты Қазақстан Республикасының меншігіне сатып алу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі мен Қаржы министрлігі қаржыландырудың шарттары мен кестесі жөнінде шетелдік несие берушілермен келіссөздер жүргізсін, 2,5 млн. (екі миллион бес жүз мың) АҚШ долларынан аспайтын сомаға несиелік келісімді әзірлесін.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
Қазақстан Республикасының мемлекеттік борышының 1998 жылға арналған
лимиті шеңберінде шетелдік несие берушімен несиелік келісімге қол қойсын;
жобаны қайтарымсыз негізде қаржыландырсын;
несиеге қызмет көрсету мен оны өтеуді республикалық бюджеттің
қаражатынан қарастырсын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі қаражаттың
мақсатқа сай пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары О.Ә. Жандосовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О приобретении в собственность Республики Казахстан здания в городе Вене (Австрийская Республика)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года № 1106
В целях рационального использования государственных средств и дальнейшей реализации намеченных проектов по расширению перечня объектов недвижимости за рубежом, находящихся на правах собственности Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о приобретении в собственность Республики Казахстан здания в городе Вене по адресу: Bruckhaufer Наuрtstr.,18 для административного размещения Посольства Республики Казахстан в Австрийской Республике.
2. Министерству иностранных дел и Министерству финансов Республики Казахстан провести переговоры с иностранными кредиторами по условиям и схеме финансирования, подготовить кредитное соглашение на сумму, не превышающую 2,5 млн. (два миллиона пятьсот тысяч) долларов США.
3. Министерству финансов Республики Казахстан:
подписать кредитное соглашение с иностранным кредитором в рамках лимита
государственного долга Республики Казахстан на 1998 год;
финансировать проект на безвозмездной основе;
обслуживание и погашение кредита предусмотреть из средств
республиканского бюджета.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить целевое
использование средств.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого
заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан У.А. Джандосова.
6. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова