"Жылжымайтын мүлікті бағалау жөніндегі мемлекеттік компания" мемлекеттік кәсіпорнының мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 30 қазан N 1109
"Мемлекеттік кәсіпорын туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 Заң күші бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 9-10, 66-құжат) сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Жылжымайтын мүлікті бағалау жөніндегі мемлекеттік компания" мемлекеттік кәсіпорнының атауы "Мембағалау" жылжымайтын мүлікті бағалау жөніндегі республикалық мемлекеттік кәсіпорны болып (бұдан әрі - Кәсіпорын) өзгертілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің Тұрғын үй және құрылыс саясаты жөніндегі комитеті уәкілетті орган, сондай-ақ Кәсіпорынға қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асырушы орган болып белгіленсін.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Вопросы государственного предприятия "Государственная компания по оценке недвижимости"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1998 года № 1109
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года № 2335 "О государственном предприятии" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., № 9-10, ст. 66) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственное предприятие "Государственная компания по оценке недвижимости" на праве хозяйственного ведения в Республиканское государственное предприятие по оценке недвижимости "Госоценка" на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Определить уполномоченным органом, а также органом, осуществляющим по
отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности,
Комитет по жилищной и строительной политике Министерства энергетики, индустрии
и торговли Республики Казахстан.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор: А.Е. Турсынова
Специалист: Э.А. Жакупова