Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Алулар мен шектеулерсіз еркін сауда режимін енгізу туралы хаттамаға Толықтыруға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1998 жылғы 2 желтоқсан N 1223
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995
жылғы 20 қаңтардағы Алулар мен шектеулерсіз еркін сауда режимін енгізу
туралы хаттамаға Толықтыруға қол қойылсын.
2. Энергетика, индустрия және сауда министрі Мұхтар Қабылұлы
Әблязовқа Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Қазақстан
Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы
Алулар мен шектеулерсіз еркін сауда режимін енгізу туралы хаттамаға
Толықтыруға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О подписании Дополнения к Протоколу о введении режима свободной торговли без изъятий и ограничений между Республикой Казахстан и Российской Федерацией от 20 января 1995 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1998 года № 1223
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Подписать Дополнение к Протоколу о введении режима свободной торговли без изъятий и ограничений между Республикой Казахстан и Российской Федерацией от 20 января 1995 года.
2. Уполномочить Аблязова Мухтара Кабуловича - Министра энергетики, индустрии и торговли подписать от имени Правительства Республики Казахстан Дополнение к Протоколу о введении режима свободной торговли без изъятий и ограничений между Республикой Казахстан и Российской Федерацией от 20 января 1995 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)